کد خبر: 530491

انتقاد شدید ارتش اسرائیل از نخست وزیر این رژیم

ارتش اسرائیل به شدت نخست وزیر این رژیم را به باد انتقاد گرفت و اعلام کرد: جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) قبل از بمباران غزه توسط ارتش، نیروهای ما را در معرض موشک «سام» قرار داد.

ارتش رژیم صهیونیستی پس از نشست خبری که روز شنبه در اختیار رسانه‌ها قرار گرفت و محتوای آن این بود که اسرائیل قصد حمله به نوار غزه در واکنش به شلیک دو موشک را دارد، از دفتر نفتالی بنت، نخست وزیر رژیم صهیونیستی به شدت انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه عبری زبان یسرائیل هیوم، افسران برجسته ارتش اعلام کردند، آنچه توسط دفتر نفتالی بنت منتشر شد، نیروهای هوایی را در جریان حملات در نوار غزه در شامگاه شنبه در معرض خطر قرار داد.

مسؤولان برجسته ارتش اعلام کردند، چنین نشست‌های خبری بی‌سابقه بوده و دفتر نفتالی بنت مسؤول این نشست‌ها است که به دلایل سیاسی برگزار شدند.

در همین راستا، یکی از منابع ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد: جنبش حماس اخطاریه قبلی دریافت کرده بود و می‌دانست که ما به نوار غزه خواهیم رسید و به شلیک موشک‌ها پاسخ خواهیم داد و منتظر ما بود و موشک سام را به سمت بالگرد شلیک کرد و نیروهای ما در معرض خطر قرار گرفتند و هر کس در این پاسخ مداخله کند، نیروها را در معرض خطر قرار می‌دهد.

در همین رابطه، یک مسؤول برجسته دیگر اعلام کرد: این یک نوع خط قرمز است که هیچ‌کس نمی‌تواند از آن عبور کند و ما قاعده و قوانین آهنین داریم که هرگز از فعالیت عملیاتی قبل از وقوع آن صحبت نمی‌کنیم.

کانال هفت این رژیم نیز گزارش داد، همچنین از پیش‌بینی‌های مبالغه آمیز رژیم صهیونیستی درباره آنچه ارتش انجام خواهد داد، انتقاد شد، این به نظر ما را در مقابل مردم و مقابل نوار غزه غیر جدی قرار می‌دهد.

پیشتر رسانه‌های محلی گزارش دادند که هواپیماهای جنگی رژیم صهیونیستی طی ۱۰ حمله پایگاه "القادسیه" (متعلق به گردان‌های عزالدین قسام، شاخه مسلح جنبش مقاومت اسلامی حماس) در غرب "خان یونس" واقع در جنوب نوار غزه را هدف حمله قرار دادند.

کانال ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که این بمباران در واکنش به سقوط دو موشک پرتاب شده از نوار غزه به نزدیکی تل‌آویو انجام شده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی