کد خبر: 529242

رایزنی وزیر دفاع لبنان با رئیس جمهوری عراق

رئیس جمهور عراق امروز سه شنبه در دیدار با وزیر دفاع لبنان بر اهمیت همکاری نظامی با لبنان و هماهنگی در زمینه مبارزه با تروریسم تاکید کرد.

برهم صالح رئیس جمهور عراق امروز سه شنبه در دیدار با موریس سلیم وزیر دفاع لبنان بر اهمیت همکاری نظامی با لبنان و هماهنگی در زمینه مبارزه با تروریسم تاکید کرد.

به گزارش مهر به نقل از خبرگزاری عراقی واع، وزیر دفاع لبنان امروز در کاخ السلام بغداد با برهم صالح رئیس جمهور عراق دیدار، و سلام رئیس جمهور لبنان را ابلاغ کرد.

برهم صالح در این دیدار از وزیر دفاع لبنان خواست سلام او را نیز به همتای لبنانی خود ابلاغ کند.

دو طرف سپس به بررسی روابط مشترک بین دو کشور و ملت برادر پرداختند و بر اهمیت روابط دوجانبه عراق و لبنان و لزوم تلاش برای تقویت همه جانبه آن و همکاری در زمینه نظامی از طریق توافقنامه ها و تفاهمنامه های امضا شده در این خصوص و هماهنگی در زمینه مبارزه با تروریسم تاکید کردند.

وزیر دفاع لبنان در دیدار با صالح ضمن قدردانی از موضع حامیانه عراق از ملت لبنان و حمایت از برقراری ثبات در این کشور و ایستادگی عراق در کنار لبنان در همه بحران ها و چالش ها، بر پایبندی لبنان به امنیت و ثبات عراق و بازگشت عراق به ایفای نقش محوری خود و حمایت از تلاش ها با هدف برقراری صلح در منطقه تاکید کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی