کد خبر: 525794

آغاز روند حل‌ و فصل در شهر «البوکمال» سوریه در میان استقبال صدها فرد مسلح

یک مقام مسؤول در استان دیرالزور سوریه اعلام کرد که از آغاز عملیات صبح امروز سه‌شنبه، صدها نفر برای حل و فصل وضعیت خود روانه مرکز حل و فصل شهر البوکمال در حومه این استان شدند.

اعتمادآنلاین| مقام مسؤول استان دیرالزور سوریه توضیح داد افرادی که وارد مرکز حل و فصل شهر البوکمال می‌شوند از اهالی این شهر و مناطق اطراف آن و همچنین از مناطق مختلف جزیره هستند که تحت کنترل شبه نظامیان «نیروهای دموکراتیک سوریه» (قسد) و نظامیان آمریکایی قرار دارد.

به گزارش ایسنا، وی خاطرنشان کرد که در میان آنها غیرنظامیان تحت تعقیب و سربازان فراری وجود دارند و در انجام خدمت اجباری و یا گذراندن دوره احتیاط غیبت کرده‌اند.

به گزارش سانا، مقام مسؤول استان دیرالزور تأکید کرد که به دلیل این حل و فصل‌ها که به راحتی و بدون هیچ مانعی انجام می‌شود، وضعیت رضایتمندی در میان مردم و کسانی که وضعیت آنها حل و فصل شده است، حاکم است.

از سوی دیگر، فاضل نجار فرماندار دیرالزور روز شنبه گذشته اعلام کرد که روند حل و فصل در البوکمال از روز سه شنبه آغاز می‌شود و انتظار این را داشت که این شهر مانند شهرهای دیرالزور و المیادین با استقبال گسترده مواجه شود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی