قیمت خودرو امروز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲؛ محصولات سایپا افزایشی و ایران‌خودرو کاهشی شد

بازار خودروهای مونتاژی امروز ویکرد متفاوتی را نسبت به بازار داخلی‌ها در پیش گرفت، چراکه قیمت تمام محصولات مونتاژی در بازار امروز نزولی بود.

قیمت خودرو امروز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲؛ محصولات سایپا افزایشی و ایران‌خودرو کاهشی شد
کد خبر: 629775
|
۱۴۰۲/۰۶/۰۷ ۱۲:۴۱:۴۷

بازار خودرو پس از مدت‌ها ثبات امروز شاهد نوسان بود. بازار خودروهای داخلی امروز با افزایش قیمت محصولات سایپا و کاهش قیمت محصولات ایران خودرو آغاز شد، به نحوی که دو محصول کوئیک و شاهین سایپا به ترتیب با افزایش قیمت‌های دو و چهار میلیون تومانی در بازار معامله شدند.

به گزارش تجارت نیوز، بازار خودروهای مونتاژی اما، رویکرد متفاوتی را نسبت به بازار داخلی‌ها در پیش گرفت، چراکه قیمت تمام محصولات مونتاژی در بازار امروز نزولی بود.

قیمت خودروهای داخلی

کوییک دنده‌ای S، نماینده اقتصادی نارنجی‌پوشان جاده مخصوص در بازار آزاد امروز دو میلیون تومان افزایش قیمت را تجربه کرد تا با قیمت نهایی ۳۴۷ میلیون تومان در معاملات امروز بازار حضور داشته باشد.

شاهین G، لوکس‌ترین سدان سایپا امروز با چهار میلیون تومان افزایش قیمت پرچم‌دار افزایش قیمت در بازار خودروهای داخلی بود تا با عدد نهایی ۵۷۰ میلیون تومان در بازار آزاد امروز خرید و فروش می‌شود.

پژو ۲۰۷i دنده‌ای، هاچ‌بک چابک و پرطرفدار ایران خودرو در بازار آزاد امروز پنج میلیون تومان کاهش قیمت را تجربه کرد تا با قیمت نهایی ۶۱۵ میلیون تومان در بازار معامله شود.

قیمت خودروهای مونتاژی

چری آریزو ۵IE جدید توربو، پرطرفدارترین سدان مدیران خودرو در بازار آزاد امروز پرچم‌‎‌دار کاهش قیمت بود، این محصول محبوب مدیران خودرو امروز ۲۰ میلیون تومان کاهش قیمت داشت تا با قیمت نهایی یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان در بازار خرید و فروش شود.

ام‌وی‌ام X۲۲ دنده‌ای، کراس‌اورر محبوب اما، نه چندان قدرتمند مدیران خودرو امروز ۱۰ میلیون تومان افت قیمت را تجربه کرد تا با قیمت نهایی ۷۱۰ میلیون تومان در بازار آزاد معامله شود.

قیمت جک S۵ نیوفیس، کراس‌اوور قدرتمند و قدیمی کرمان موتور امروز ۱۰ میلیون تومان کاهش یافت تا این خودرو با قیمت نهایی یک میلیارد و ۳۹۰ میلیون تومان در بازار امروز حاضر شود.

فونیکس تیگو ۷ پرو، بردار کوچک‌تر تیگو ۸ پرومکس امروز ۱۰ میلیون تومان ارزان شد تا با عدد نهایی یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان در بازار آزاد امروز معامله شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها