قیمت خودروی داخلی و مونتاژی امروز ۹ مرداد ۱۴۰۲؛ ریزش قیمت‌ها متوقف شد؟+جدول قیمت

وضعیت قیمت خودروهای مونتاژی نسبت به داخلی‌های بازار، بسیار آرام‌تر است؛ طوری‌که اکثر محصولات در ثبات کامل به سر می‌برند و برخی دیگر، افزایش اندکی تجربه کردند.

قیمت خودروی داخلی و مونتاژی امروز ۹ مرداد ۱۴۰۲؛ ریزش قیمت‌ها متوقف شد؟+جدول قیمت
کد خبر: 625296
|
۱۴۰۲/۰۵/۰۹ ۱۲:۲۵:۴۵

قیمت خودرو امروز 9 مرداد 1402 پس از یک صعود عجیب دوباره آرام گرفت. اکثر محصولات نوسانی نداشتند و تعداد اندکی، افت و خیز بسیار کمی را تجربه کردند. در حال حاضر بیشتر فعالان بازار در سردرگمی هستند.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت خودرو امروز 9 مرداد 1402 پس از یک روز پرتلاطم، دوباره آرام گرفت. بسیاری بر این باور بودند که بازار خودرو پس از رشدی که روز گذشته تجربه کرد، یک روند صعودی دیگری را آغاز کرده که با ثبات قیمتی که امروز اکثر محصولات داشتند، ثابت شد این سناریو محلی از اعراب ندارد.

افزایش قیمتی که بازار روز گذشته شاهد آن بود را می‌توان ناشی از افت پیوسته نرخ‌ها طی روزهای گذشته دانست. به نوعی بازار نیاز به استراحت و تعدیل قیمت‌ها پیدا کرده بود و با افزایش روز یکشنبه و ثبات قیمتی در چند روز بعدی، می‌تواند تا حد بسیاری این نیاز بازار را برطرف سازد.

با توجه به قیمت‌های اعلامی وب‌سایت کارنامه، قیمت خودرو امروز نیز روند با ثباتی را طی کرد.

قمیت خودروی داخلی

قیمت خودروهای داخلی

قیمت خودروهای داخلی امروز در اغلب موارد با ثبات دیده می‌شود. همچنین تعداد بسیار کمی از محصولات، افزایش یا کاهش بسیار اندکی را تجربه کردند.

کوئیک دنده‌ای S از هاچ‌بک‌های ارزان قیمت بازار به شمار می‌رود که نسبت به روز گذشته حدود یک میلیون تومان افزایش قیمت داشته و به نرخ 349 میلیون تومان رسیده است.

شاهین G لوکس‌ترین خودوری تولیدی سایپا محسوب می‌شود که از آغاز بازار بر خلاف کوئیک S، با کاهش یک میلیون تومانی خود را به قیمت 554 میلیون تومان رساند.

سمند سورن پلاس که رکورددار افزایش قیمت طی یک روز گذشته بود، تنها توانست با پنج میلیون تومان صعود، به نرخ 565 میلیون تومان معامله شود.

پژو 207i دنده دستی که روز گذشته حدود هفت میلیون تومان افزایش قیمت تجربه کرده بود، امروز 4 میلیون تومان کاهش داشته و به قیمت 621 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

قیمت خودروی خارجی

قیمت خودروهای مونتاژی

وضعیت قیمت خودروهای مونتاژی نسبت به داخلی‌های بازار، بسیار آرام‌تر است؛ طوری‌که اکثر محصولات در ثبات کامل به سر می‌برند و برخی دیگر، افزایش اندکی تجربه کردند.

جک J4 آپشنال جزو ارزان‌ترین خودروهای مونتاژی بازار دسته بندی می‌شود که برخلاف افزایش 15 میلیونی روز گذشته، امروز تغییری نداشت و به قیمت 735 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

آریزو 5IE توربوشارژ جدید از سدان‌های مونتاژی مدیران خودرو بوده که پس از 35 میلیون تومان صعود قیمتی در روز گذشته، امروز تصمیم به تغییر قیمت نداشته و با همان نرخ یک میلیارد و 160 میلیون تومانی معامله ‌می‌شود.

تیگو 7IE با مدل 1402 از کراس‌اوورهای مدیران خودرو، امروز حدود 10 میلیون تومان افزایش قیمت را تجربه کرده و به نرخ یک میلیارد و 480 میلیون تومان رسیده است.

هایما S5 دنده اتوماتیک نیز که جزو معدود خودروهای مونتاژی ایران خودرو به شمار می‌رود، با 20 میلیون تومان افزایش نرخ نسبت به روز گذشته، به نرخ یک میلیارد و 220 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

اما رکورددار افزایش قیمت‌ها مربوط به فیدلیتی پرایم 5 نفره بوده که از محبوب‌ترین کراس‌اوورهای بهمن موتور نیز به شمار می‌رود. این خودرو امروز با 30 میلیون تومان رشد قیمت توانست به مبلغ یک میلیارد و 620 میلیون تومان معامله شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها