ناوگان هوایی ایران قرار است از روسیه تامین شود؟

رییس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه مشخصا درباره تامین ناوگان از روسیه موضوعی به سازمان هواپیمایی ارجاع داده نشده‌است، گفت: از طریق تمام کشورهای دنیا و از تمام منابع برای تامین ناوگان هوایی کشور استفاده می‌کنیم اما نمی‌توان در این شرایط نام خاصی را به عنوان منبع تامین ناوگان ذکر و اعلام کرد.

ناوگان هوایی ایران قرار است از روسیه تامین شود؟
کد خبر: 622716
|
۱۴۰۲/۰۴/۲۴ ۱۴:۱۰:۰۰

محمد محمدی‌بخش، معاون وزیر راه و شهرسازی درباره اخباری منتشر شده مبنی بر تامین ناوگان از روسیه (چه به صورت اجاره و چه خرید) اظهار داشت: در این باره چیزی را نشنیده‌ام که قابل تایید یا تکذیب باشد. اگر موضوعی به سازمان هواپیمایی ارجاع داده شود؛ می‌توانیم درباره آن اظهارنظر کنیم.

به گزارش ایلنا، وی ادامه داد: از طریق تمام کشورهای دنیا و از تمام منابع برای تامین ناوگان هوایی کشور استفاده کرده و تلاش می‌کنیم از هر منبعی هواپیما خریداری و تامین شود؛ اما نمی‌توان در این شرایط نام خاصی را به عنوان منبع تامین ناوگان ذکر و اعلام کرد.

رییس سازمان هواپیمایی تاکید کرد: مشخصا درباره تامین ناوگان از روسیه موضوعی به سازمان هواپیمایی ارجاع داده نشده‌ است.

 وی همچنین درباره راه‌اندازی پروازهای ایران و مصر گفت: پرواز برنامه‌ای به مصر نداریم و فعلا مذاکرات درباره راه‌اندازی پرواز تهران- قاهره در بخش‌های تخصصی در حال انجام است و پس از توافق دو کشور پروازهای مستقیم راه‌اندازی می‌شود.

محمدی‌بخش تاکید کرد: فعلا پرواز مستقیمی بین ایران و مصر برقرار نشده‌است، اما درباره راه اندازی پرواز مستقیم اعلام آمادگی کرده‌ایم. 

 

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها