گلایه روزنامه اصولگرا از شورای رقابت به دلیل افزایش قیمت خودروهای مونتاژی؛ «دایه مهربان‌تر از مادر» سال کنترل تورم است نه تحمیل تورم

روزنامه جوان نوشت: سال کنترل تورم است، نه سال تحمیل تورم. چه چیزی فرق کرده است که ناگهان روی یک خودروی خارجی مونتاژی حقوق سه سال یک کارگر را اضافه می‌کنید؟! به نظر می‌رسد شورای رقابت به جای آنکه از حقوق مردم دفاع کند و مانع یکه‌تازی خودروساز‌ها مخصوصاً سرهم‌بندکن‌ها (مونتاژکاران) شود، دایه مهربان‌تر از مادر برای آن‌ها شده.

گلایه روزنامه اصولگرا از شورای رقابت به دلیل افزایش قیمت خودروهای مونتاژی؛ «دایه مهربان‌تر از مادر» سال کنترل تورم است نه تحمیل تورم
کد خبر: 622224
|
۱۴۰۲/۰۴/۲۱ ۲۰:۲۰:۰۰

روزنامه جوان از شورای رقابت به دلیل افزایش عجیب قیمت خودروهای مونتاژی گلایه کرده و این شورا دایه مهربان‌تر از مادر شده و به کنایه نوشته: سال کنترل تورم است مه تحمیل تورم!

به گزارش جوان، شورای رقابت یا قرابت؟! مردم چندی پیش در مرحله‌ای دیگر از ثبت‌نام یکپارچه خودرو، قیمت‌های بسیار پایین‌تری را برای خودرو‌های مونتاژی دیدند، اما حالا که واردات خودروی دست‌دوم و نو می‌رفت تا تکان مثبتی به نفع خریداران به بازار خودرو بدهد، شورای رقابت در قرابت یا رفاقت با مونتاژکاران، قیمت‌های بسیار متفاوتی را تا ۲۵۰ میلیون گران‌تر از قیمت‌های قبلی برای خودرو‌های مونتاژی تعیین کرد! این یعنی شکستن کمر خریدار. دستگاه قضایی باید در این‌باره ورود کند. سال کنترل تورم است، نه سال تحمیل تورم. چه چیزی فرق کرده است که ناگهان روی یک خودروی خارجی مونتاژی حقوق سه سال یک کارگر را اضافه می‌کنید؟!

جوان در پایان نوشته است: به نظر می‌رسد شورای رقابت به جای آنکه از حقوق مردم دفاع کند و مانع یکه‌تازی خودروساز‌ها مخصوصاً سرهم‌بندکن‌ها (مونتاژکاران) شود، دایه مهربان‌تر از مادر برای آن‌ها شده و با دست و دلبازی قیمت‌ها را نجومی کرده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها