عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات:

روزانه تا 100هزار کاربر جدید به پلتفرم‌های داخلی اضافه می‌شود

عیسی زارع‌پور در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه مهاجرت کسب‌وکارهای مجازی به پلتفرم‌های بومی چه میزان بوده است، می‌گوید: « به شکل خاص، آمار دقیق ندارم. درواقع بعضی از پلتفرم‌ها به تفکیک، آماری از کسب‌وکارها ندارند و البته برخی دیگر این آمار را احصا کرده‌اند.»

روزانه تا 100هزار کاربر جدید به پلتفرم‌های داخلی اضافه می‌شود
کد خبر: 593439
|
۱۴۰۱/۱۱/۰۵ ۲۰:۲۰:۳۲

روزنامه همشهری در گزارشی مدعی شده استفاده از پلتفرم‌های بومی افزایش داشته و بسیاری از کاربران ایرانی به این پلتفرم‌ها کوچ کرده‌اند. این روزنامه به نقل از وزیر ارتباطات نوشته است: بعضی از این پلتفرم‌ها روزانه حتی تا 100هزار کاربر جدید به آنها اضافه می‌شود.»

به گزارش همشهری، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اگر چه آماری از مهاجرت کسب‌وکارها به پلتفرم‌های بومی ارائه نمی‌کند، اما رشد کاربران پیام‌رسان‌های بومی را تأیید می‌کند. عیسی زارع‌پور در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه مهاجرت کسب‌وکارهای مجازی به پلتفرم‌های بومی چه میزان بوده است، می‌گوید: « به شکل خاص، آمار دقیق ندارم. درواقع بعضی از پلتفرم‌ها به تفکیک، آماری از کسب‌وکارها ندارند و البته برخی دیگر این آمار را احصا کرده‌اند.»

زارع‌پور با تأکید بر افزایش روزانه استفاده از پلتفرم‌های بومی ادامه می‌دهد: «بعضی از این پلتفرم‌ها روزانه حتی تا 100هزار کاربر جدید به آنها اضافه می‌شود.»

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها