پاسخ روزنامه دولت به منتقدان آمار اشتغال:

نمایندگان مجلس و استانداران شاهد رشد آمار اشتغال هستند

روزنامه ایران به نقل از کریمی بیرانوند خطاب به منتقدان حوزه اشتغال کشور نوشت: کسانی که باور ندارند، کافی است که به ناظران ملی این سامانه که مدیران ارشد، استانداران و نمایندگان مجلس شورای اسلامی هستند مراجعه کنند و در آن اطلاعات همه افراد ثبت شده در سامانه ملی رصد اشتغال را به صورت شفاف و با تفکیک استانی و شهرستانی و نوع خدمات اشتغال دریافت شده، ببینند.

 نمایندگان مجلس و استانداران شاهد رشد آمار اشتغال هستند
کد خبر: 593170
|
۱۴۰۱/۱۱/۰۴ ۲۱:۴۰:۴۲

اظهارات اخیر ابراهیم رییسی که مدعی شده دولتش به وعده ایجاد سالیانه یک میلیون شغل عمل کرده واکنش‌های زیادی داشته است. امروز روزنامه دولت از کسانی که این ادعا را  باور ندارند خواسته به ناظران سامانه رصد ملی اشتغال مراجعه کنند تا برایش اثبات شود. 

به گزارش ایران، «در 10 ماهه اول امسال 80 درصد اشتغال وعده داده شده محقق شده است.» معاون توسعه کارآفرینی و  اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای اثبات ادعای خود نشانی سامانه رصد ملی اشتغال را می‌دهد؛ سامانه‌ای که برای اولین بار در کشور  در راستای  شفاف‌سازی و راستی‌آزمایی همه خدمات اشتغال ارائه شده به مردم با کدهای مخصوص و تفکیک شده در آن ثبت شده‌اند. محمود کریمی بیرانوند برای اثبات آمار داده شده خود به سامانه ملی رصد اشتغال اشاره کرد و در این باره گفت: این سامانه برای اولین بار در کشور ایجاد شده و به نوعی تحولی در حوزه راستی‌آزمایی اشتغال و نظارت بر خدمات اشتغال ارائه شده ایجاد شده است.

روزنامه ایران در ادامه به نقل از کریمی بیرانوند خطاب به منتقدان حوزه اشتغال کشور نوشت: «کسانی که باور ندارند، کافی است که به ناظران ملی این سامانه که مدیران ارشد، استانداران و نمایندگان مجلس شورای اسلامی هستند مراجعه کنند و در آن اطلاعات همه افراد ثبت شده در سامانه ملی رصد اشتغال را به صورت شفاف و با تفکیک استانی و شهرستانی و نوع خدمات اشتغال دریافت شده، ببینند.»

 

دیدگاه تان را بنویسید

ویدیو پیشنهادی

خواندنی ها