آگهی

پر درآمدترین راه کسب ثروت را یافتم

اگر عمیقا چیزی را میخواهید، منتظر نباشید و از پا نشینید. من با برنامه ریزی و تلاش های بی وقفه موفق شدم در حوزه پسته به یک تاجر ثروتمند تبدیل شوم.

پر درآمدترین راه کسب ثروت را یافتم
کد خبر: 590962
|
۱۴۰۱/۱۰/۲۰ ۱۴:۲۵:۵۸

اگر عمیقا چیزی را میخواهید، منتظر نباشید و از پا نشینید. من با برنامه ریزی و تلاش های بی وقفه موفق شدم در حوزه پسته به یک تاجر ثروتمند تبدیل شوم.

پسته خام ریز

برای خرید پسته خام ریز نیازی به نگرانی نیست چرا که خرید این محصول از مراکز معتبری در حال انجام بوده و شما نیز می توانید از آن بهره کافی را ببرید.

اما باید توجه داشته باشید که هر فروشگاهی را نمی توان به عنوان مرکز خرید قابل اعتماد قلمداد کرد از همین رو به فروشگاهی مراجعه کنید که مشتریان زیادی به آن مراجعه می کنند.

راه های خرید پسته مورد نظر به صورت گسترده بوده و شما به راحتی می توانید هر یک از این راه ها را انتخاب کنید.

منشا درخت پسته در غرب آسیا است و باستان‌ شناسان معتقدند که پسته از ۷۰۰۰ سال قبل از میلاد، به یک ماده‌ی غذایی تبدیل شد.

پسته خام تازه خواص زیادی برای سلامت بدن دارد و مصرف آن می‌تواند از بدن ما در برابر ابتلا به بیماری‌ها محافظت کند.

پسته خشک رفسنجان

مشخصات پسته خشک رفسنجان را می توان به پرمغز بودن آن اشاره کرد و اینکه این محصول با کیفیت عالی پرورش می یابد و با توجه به اینکه مراحل رشد آن به طور کامل طی می شود، یک محصول مرغوب است.

پسته مغز خوشمزه و سالمی دارد و فاقد هر گونه کرم خوردگی و آفت می باشد که به صورت یک دست و یک سایز می باشد و فاقد هر گونه پسته پوک و یا نامرغوب است.

2

پسته امروز کرمان

پسته امروز کرمان درجه یک و اعلا بهترین نوع خشکبار برای صادرات به خارج از کشور به حساب می آید که به صورت انبوه و در تناژ بالا به کشورهای مختلف صادر می شود.

پسته امروز کرمان یکی از محصولات درجه یک استان کرمان است و هر ساله بخش عظیمی از این محصول به خارج ار کشور صادر می شود این محصول بسیار باکیفیت دارای انواع و ارقام مختلفی است.

از این رو کاشت این محصول باعث ایجاد اشتغال و درآمد زایی بسیاری از افراد می شود به همین علت در این استان بسیاری از کشاورزان زمین های خود را به کاشت این محصول اختصاص داده اند.

زیرا بستر خاک در این استان برای رشد محصول بسیار مناسب و حاصلخیز است.

3

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندی ها

خواندنی ها