توانستم با حوزه اعلام حریق ثروت را خلق کنم
کد خبر: 582349
۱۴۰۱/۰۸/۲۳ ۱۱:۱۰:۱۶

آگهی

توانستم با حوزه اعلام حریق ثروت را خلق کنم

باعث افتخار است که بیان کنم که به عنوان یک خانم خانه دار توانستم در حوزه اعلام حریق کسب و کار اینترنتی خودم را ایجاد کنم و در مدت کوتاهی به درآمد بالایی رسیدم.

باعث افتخار است که بیان کنم که به عنوان یک خانم خانه دار توانستم در حوزه اعلام حریق کسب و کار اینترنتی خودم را ایجاد کنم و در مدت کوتاهی به درآمد بالایی رسیدم و به عنوان یک بانوی موفق در این حوزه شناخته شدم، لذا تصمیم گرفتم تجربه ثروتمند شدن خودم را جهت ایده دادن به شما بیان کنم، در ادامه این مقاله با انواع اعلام حریق آشنا خواهید شد.

اعلام حریق ایرانی

نصب اعلام حریق ایرانی و سیستم های آتش نشانی برای ایمنی آتش سوزی در مشاغل الزامی است. در استان اصفهان برای خرید دستگاه اعلام حریق می توانید به نمایندگیهای مجاز مراجعه کنید. حداقل یک کپسول آتش نشانی با ظرفیت 6 لیتر در 200 متر مربع همیشه در محل مورد نظر داشته باشید که به شدت نیاز است در میان سیستم های امنیتی ما به مواردی نیاز داریم که در زیر برایتان بازگو می کنیم. خاموش کننده ها در هر طبقه، هر 200 تا 300 متر مربع برای اماکن صنعتی قرار می گیرند. اعلام حریق با آشکارساز دود، یک سیستم ایمنی آتش نشانی که شامل استخراج دود، تشخیص حریق، درب های آتش نشانی برای جلوگیری از گسترش آتش، خاموش کردن خودکار تاسیسات آسیب دیده است.

اعلام حریق آریاک

اعلام حریق آریاک یکی از بهترین و شناخته شده ترین برند دستگاه های اعلام حریق می باشد، در سیستم اعلام حریق متعارف، نقطه حریق به طور دقیق شناسایی نمی شود. فقط بر حسب سیم کشی و زون بندیهایی که انجام شده، زون یا منطقه دچار آتش سوزی را مشخص می کند. این عیب سیستم برای ساختمانهای کوچک مشکلی پیش نمی آورد اما در محیطهای بزرگ قابل اغماض نیست چرا که  تشخیص دقیق محل حریق بسیار مهم است تا عمل اطفای حریق سریعتر انجام گیرد، از همین رو سیستم اعلام حریق متعارف به خاطر ساختار و نوع سیم کشی که دارد بیشتر در محیطهای کوچک و کم جمعیت مورد استفاده قرار می گیرد.

2

اعلام حریق

در کارخانه های بزرگ در صنایع مختلف تولدکننده پوشاک وکاغذ و دستمال کاغذی غیره استفاده از این سیستم اعلام حریق ضروری می باشد این سیستم انواع مختلفی دارد که به دو دسته اتوماتیک و دستی تقسیم می شود، در زمان گذشته از سیستمهای سنتی بیشتر استفاده شده و در هنگام وقوع آتش شخص باید دکمه مربوط به سیستم را که بر روی آن تعبیه شده بود فشار می داد. اینگونه سیستم به صدا درآمده و صدای آژیر پخش می شد پخش شدن صدای آژیر به افراد هشدار آتش سوزی را می داد، استفاده از این نوع سیستم یک بدی که داشت این بود که ممکن بود در آنجا فردی وجود نداشته باشد تا دکمه را فشار دهد و تا زمانیکه فردی اقدام نکند دستگاه فعال نمی شد.

3

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی