آگهی

تولید کشمش مرا به قله های موفقیت و ثروت رساند

برای اینکه بتوانم یک فرد موفق و ثروتمند شوم حوزه کشمش را انتخاب و در این مسیر از جان و دل تلاش کردم، نتیجه تلاش هایم در بهترین زمان اتفاق افتاد و اکنون جزو تجار نامدار این صنعت هستم.

تولید کشمش مرا به قله های موفقیت و ثروت رساند
کد خبر: 582334
|
۱۴۰۱/۰۸/۲۲ ۱۸:۲۵:۳۴

برای اینکه بتوانم یک فرد موفق و ثروتمند شوم حوزه کشمش را انتخاب و در این مسیر از جان و دل تلاش کردم، نتیجه تلاش هایم در بهترین زمان اتفاق افتاد و اکنون جزو تجار نامدار این صنعت هستم و در این مقاله به معرفی برخی از بهترین کشمش ها از نظر مردم خواهیم پرداخت.

کشمش ارومیه

کشمش ارومیه در پایان تابستان تولید می‌شود اما در همه فصول در دسته آجیل و خشکبار قابل‌خرید است. چون میوه انگور ارزش غذایی بالایی دارد و مانند انجیر تازه می‌تواند گاهی به جای وعده غذایی مصرف شود، میوه خشک شده آن هم با نام کشمش همه مواد مغذی و مفید انگور به جز آب را دارد.

بنابراین خرید کشمش و مصرف آن را به صورت آجیل شیرین، تنقلات مثل نخودچی کشمش، در غذا مثل کشمش پلو یا کیک و شیرینی فراموش نکنید. کشمش میوه خشک است اما نباید کاملاً خشک و سفت باشد بلکه باید نرمی و لطافت خود را هم حفظ کرده باشد. بنابراین هنگام خرید کشمش دقت کنید که خیلی کهنه و خشک نباشد. طعم و رنگ و بوی کشمش از کهنگی یا مرغوبیت آن خبر می‌دهد و می‌توانید تازگی‌اش را با آنها امتحان کنید.

کشمش ایران

طبق آمارهای اعلام شده در حال حاضر، کشور ما ایران به 80 نقطه مختلف از سرتاسر دنیا صادرات کشمش ایران دارد با این حال در صادرات این محصول هم مانند صادرات انواع محصولات دیگر از ایران ، با مشکلاتی مواجه هستیم که باید در صدد رفع آن برآییم.

یکی از اصلی ترین واردکننده های کشمش یا انگور خشک ایران، کشورهای حوزه خلیج فارس (قطر، امارات، کویت و غیره) هستند چنانچه قصد دارید راه اندازی یک کسب و کار در حوزه صادرات کشمش را شروع کنید، باید علاوه بر اینکه خیلی خوب این حوزه را مورد شناسایی قرار می دهید، همچنین باید از مشاوره افراد حرفه‌ای و با تجربه نیز استفاده کنید.در این مقاله ابتدا بررسی می‌کنیم که در کدام نقاط از کشور ما، کشمش مرغوب تری تولید می‌شود و فرصت‌ ها و چالش‌ های پیش روی این کسب و کار کدام موارد هستند اکنون با هم صفر تا صد صادرات کشمش را در ادامه این مقاله بررسی خواهیم کرد.

2

کشمش پلو

فیبر غذایی و پروتئین های کشمش پلو عملکرد روده ها را عادی می کنند، متابولیسم مایعات را تسریع می کنند، ورم را از بین می برند مصرف منظم کشمش (معادل 60 گرم در روز) به بهبود وضعیت مو، ناخن و پوست کمک می کند، زیرا این محصول کلیه ها و قلب را تحریک می کند.

همچنین کبد و طحال را تمیز می کند که به پیشگیری از هپاتیت و سیروز کمک می کند اسید اولئولیک موجود در کشمش به عنوان یک آنتی اکسیدان در نظر گرفته می شود - با تغییرات مرتبط با افزایش سن مبارزه می کند، با ویروس ها و باکتری های خطرناک مبارزه می کند. در کشمش ساکارز وجود ندارد.این واقعیت به شما این امکان را می دهد که از این میوه های دارای اضافه وزن، زمانی که چیزی شیرین می خواهید، بدون ترس برای اندام خود استفاده کنید علاوه بر این، فروکتوز و ساکارز متابولیسم انرژی را فعال کرده و ساکارز مضر را از بدن خارج می کند فواید کشمش استفاده از انگور خشک از سه ماهه اول بارداری ظاهر می شود.

3

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها