تسهیلات 600 میلیونی خودمالکی به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟
کد خبر: 574832
۱۴۰۱/۰۶/۲۹ ۱۵:۵۵:۴۷

تسهیلات 600 میلیونی خودمالکی به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟

مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران گفت: کسانی که دارای زمین و یا واحد مسکونی فرسوده هستند و قصد نوسازی واحد خود را دارند می توانند از تسهیلات خود مالکی استفاده کنند.

محبت خواه مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران گفت: به متقاضیان دارای زمین در تهران ۴۵۰ میلیون تومان و بافت فرسوده اطراف حرم عبدالعظیم ۶۰۰ میلیون تومان تسهیلات خودمالکی پرداخت می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، وی افزود: سازندگان، انبوه سازان حرفه ای و تعاونی های دارای زمین در استان تهران می توانند از طرح خود مالکی استفاده کنند.

به گفته مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران، به ازای هر واحد مسکونی بافت فرسوده تهران ۴۵۰ میلیون تومان، بافت های فرسوده و یا اراضی اطراف حرم عبدالعظیم ۶۰۰ میلیون تومان و در سایر شهرها ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات ساخت و نوسازی پرداخت می شود.

او می گوید: شهروندان تهرانی و کسانی که دارای زمین و یا واحد مسکونی فرسوده هستند که قصد نوسازی واحد خود را دارند می توانند از این تسهیلات خود مالکی استفاده کنند.

محبت خواه گفت: در بافت های فرسوده با متراژ کم تر متقاضیان می توانند واحدهای خود را تجمیع کرده و از این تسهیلات استفاده کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی