گران فروشی نداشتیم/ تلاشمان را انجام می‌دهیم تا ظرفیت موجود را افزایش دهیم
کد خبر: 573130
۱۴۰۱/۰۶/۱۷ ۱۶:۴۶:۲۳

سخنگوی سازمان هواپیمایی:

گران فروشی نداشتیم/ تلاشمان را انجام می‌دهیم تا ظرفیت موجود را افزایش دهیم

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور گفت: ما همه تلاشمان را انجام می‌دهیم تا ظرفیت موجود را افزایش دهیم ولی برای تحقق این موضوع باید به ظرفیت فرودگاه‌های نجف و بغداد و آمادگی طرف عراق نیز توجه داشته باشیم.

میر اکبر رضوی در مصاحبه با رادیو اربعین با بیان اینکه در طول این مدت شاهد گرانفروشی بلیط هواپیما از شرکت‌های ایرانی ارائه کننده بلیط نبوده‌ایم افزود: در ترمینال سلام فرودگاه امام وقتی با مردم صحبت می‌کردم آنها به این موضوع اشاره می‌کردند که بلیط را به سختی تهیه کرده‌اند ولی از قیمت بلیط و جلوگیری از پراکندگی قیمت‌ها راضی بودند.

​به گزارش فارس، وی با تاکید بر اینکه متاسفانه میزان تقاضا نسبت به عرضه بسیار بیشتر است و در همین راستا قابل پیش بینی بود که مردم در تهیه بلیط دچار مشکل شوند، تصریح کرد: من در همین جا بار دیگر از متقاضیانی که نمی‌توانند بلیط هواپیما تهیه کنند، عذرخواهی می‌کنم چرا که در مجموع ظرفیت ما برای تردد هوایی به عراق در این ایام حدود ۱۰۰ هزار نفر است در حالی که تقاضا بسیار بیشتر از این ها است.

رضوی با بیان اینکه امروز رئیس سازمان هواپیمایی کشور با مسئولان فرودگاه عراق و نجف دیدار و رایزنی خواهند داشت، خاطر نشان کرد: ما همه تلاشمان را انجام می‌دهیم تا ظرفیت موجود را افزایش دهیم ولی برای تحقق این موضوع باید به ظرفیت فرودگاه‌های نجف و بغداد و آمادگی طرف عراق نیز توجه داشته باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی