کد خبر: 548909

معاون استاندار تهران:

فعالیت ۵۰ هزار و ۶۷۸ واحد تولیدی در استان تهران

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: ۵۰ هزار و ۶۷۸ واحد تولیدی در استان تهران داریم که ۱۵۶۳ واحد راکد هستند و ۶۵۵ طرح صنعتی پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد دارند.

جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران به ریاست حشمت اله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران و با حضور بهزاد بهزادی مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری و اشتغال استانداری تهران، مسئولان دستگاه های استان و نمایندگان واحدهای تولیدی برگزار شد.

به گزارش ایلنا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، عسگری با اشاره به موضوعات مطرح شده در جلسه اظهار داشت: مشکلات واحدهای تولیدی در زمینه تامین اجتماعی و امور مالیاتی در جلسه مورد بحث و بررسی و تصمیمات لازم در راستای رفع موانع تولید اتخاذ شد.

وی با اشاره به لزوم حمایت از شرکت های دانش بنیان عنوان کرد: دستگاه ها باید در بررسی و پیگیری مطالبات شرکت های دانش بنیان به فوریت عمل کنند، و امیدواریم با برنامه ریزی های انجام شده در سال جاری به خوبی به فرمایشات مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشانیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران خاطرنشان کرد: ۵۰ هزار و ۶۷۸ واحد تولیدی در استان تهران داریم که ۱۵۶۳ واحد راکد هستند و ۶۵۵ طرح صنعتی پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد دارند که با پیگیری اقدامات موثر درصدد هستیم که امسال به مرحله بهره برداری برسند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی