کد خبر: 525799

انتقاد کمیسیون کشاورزی از نحوه خرید دام مازاد عشایر

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه متاسفانه در مسیر خرید دام مازاد عشایر توسط شرکت پشتیبانی امور دام مشکلاتی وجود دارد و این اقدام به کندی صورت می‌گیرد از نحوه این خرید انتقاد کرد.

اعتمادآنلاین| احد آزادی خواه سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در تشریح جزئیات نشست عصر امروز ( سه‌شنبه 16 آذر) این کمیسیون با حضور مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام، اظهار داشت: مقرر شده با توجه به وضعیت کمبود نهاده‌ها شرکت پشتیبانی امور دام باید دام مازاد عشایر را از آنها خریداری و کشتار کند تا نیاز کشور به گوشت قرمز تامین شود.

به گزارش فارس، وی با اشاره به اینکه متاسفانه در مسیر خرید دام مازاد عشایر توسط شرکت پشتیبانی امور دام مشکلاتی وجود دارد و این اقدام به کندی صورت می‌گیرد، ادامه داد: همچنین مقرر شد کمیته‌ای از اعضای کمیسیون به مسئولیت اینجانب نحوه خرید دام مازاد عشایر را پیگیری و مشکلات موجود را احصاء کند تا نقش نظارتی خود را ایفا کنیم.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس تصریح کرد: اعضای کمیسیون کشاورزی به نمایندگی از مردم و عشایر کشور از وضعیت خرید دام مازاد رضایت ندارد و عشایر و دامداران نیز از نحوه اجرای آن ناراضی هستند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی