جمهوری اسلامی:

کنایه سنگین به «آفرین» صدیقی به دولت رئیسی؛ آقای صدیقی از پر کشیدن قیمت‌ها خبر ندارد و اطرافیان هم به او چیزی نمی‌گویند!

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: به نظر می‌رسد آقای صدیقی اطلاعی از چگونگی انتخابات، قیمت‌ها و پر کشیدن مرغ ندارد و اطرافیان هم چیزی درباره این موضوعات به او نمی‌گویند.

کنایه سنگین به «آفرین» صدیقی به دولت رئیسی؛ آقای صدیقی از پر کشیدن قیمت‌ها خبر ندارد و اطرافیان هم به او چیزی نمی‌گویند!
کد خبر: 630325
|
۱۴۰۲/۰۶/۱۱ ۲۳:۴۰:۰۰

روزنامه جمهوری از اظهارات اخیر امام جمعه موقت تهران انتقاد کرده است.

به گزارش جمهوری اسلامی، امام جمعه موقت تهران معتقد است: باید به مردم برای انتخاب دولت مردمی آفرین گفت! حجت‌الاسلام صدیقی در خطبه‌های نماز جمعه گفت: «در دهه ۶۰ دوران کوپن بود و بعد دوران رفاه پیش‌ آمد ولی در سال ۱۴۰۰ و دوره قبل وضعیت‌مان به شکلی بود که مسأله خرید مرغ و امثال آن صفی شده بود. امروز بحمدالله ملت ما این گرفتاری را ندارند! گرچه گوشت و مرغ و روغن گران شده اما به تناسب گرانی گوشت و مرغ یارانه‌ها هم بالا رفته و رعایت حال ضعفای جامعه و دهک‌های پایین شده است و این دلیلی بر دلسوزی و توجه و مردمی بودن دولت و رئیس ‌جمهور دارد»!

این روزنامه سپس به کنایه نوشته است: به نظر می‌رسد آقای صدیقی اطلاعی از چگونگی انتخابات، قیمت‌ها و پر کشیدن مرغ ندارد و اطرافیان هم چیزی درباره این موضوعات به او نمی‌گویند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها