استقبال مردم از رونالدو طبیعی و به خاطر شادی آنان است!

روزنامه همشهری نوشت: برای او (ضدانقلاب) فرقی نمی کند این شادی از آزادشدن پول های بلوکه شده باشد یا اخلاق و جوانمردی و ملی‌گرایی تیم کشتی یا استقبال از یک ستاره فوتبال.

استقبال مردم از رونالدو طبیعی و به خاطر شادی آنان است!
کد خبر: 632582
|
۱۴۰۲/۰۶/۲۸ ۲۲:۲۰:۰۰

 روزنامه همشهری استقبال عجیب مردم از رونالدو را طبیعی خوانده و آن را ناشی از شادی دانسته است.

به گزارش همشهری، هواداری طبیعی و استقبال از رونالدو نیز ضدانقلاب را عصبانی کرد. هواداری جزء لاینفک دنیای جدید رسانه است. به بازیکن و بازیگر هم خلاصه نمی شود. تا شهرت هست، هواداری هم هست و چه بسا اصل و اساس آن در فرهنگ غیرایرانی و سبک زندگی غربی است. اما سوال این است که چه اتفاقی افتاده که ضدانقلاب برخلاف ذاتش، این واکنش طبیعی در استقبال از یک ستاره فوتبال را بهانه تحقیر ملی ساخته است؟  

این روزنامه نوشته است: آیا جریانی که از شکست هیمنه ایران خوشحال می شود، ممکن است دلسوز هویت ایرانی باشد؟ او عصبانی است، از شادی مردم، روح و روانش به هم می‌ریزد. خاصه وقتی این شادی مردمی همراه با بی اعتنایی و تحقیر ضدانقلاب در فراخوان 52 شهریور باشد. برای او فرقی نمی کند این شادی از آزادشدن پول های بلوکه شده باشد یا اخلاق و جوانمردی و ملی گرایی تیم کشتی یا استقبال از یک ستاره فوتبال. پروژه تحقیر ملی او برای هر سطحی از جامعه ایران برنامه دارد. از نخبه تا توده، باید حس خودتحقیری پیدا کند. خط همین است و در نهایت اینکه مراقبت کنیم این خط را کامل نکنیم؛ به هر بهانه ولو نقد اجتماعی.

 

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها