معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش:

کشف حجاب ورزشکاران؛ چالش جدید وزارت ورزش

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان معتقد است، در حوزه ورزش همه مدیران به دنبال مدال آوری بوده و متأسفانه کمتر به مسائل فرهنگی در حوزه ورزش توجه شده است.

کشف حجاب ورزشکاران؛ چالش جدید وزارت ورزش
کد خبر: 629688
|
۱۴۰۲/۰۶/۰۶ ۲۲:۰۵:۰۰

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش گفت: ۱۳۴۶ نفر از بانوان ایرانی طی ۵ ماهه گذشته به مسابقات بین‌المللی اعزام شده‌اند.

به گزارش مهر، مریم کاظمی‌پور، معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش در رویداد تعالی حکمرانی عفاف و حجاب (بخش دستگاه‌ها) اظهار داشت: ۸۰ میلیون ایرانی مخاطب فرهنگی وزارت ورزش هستند و یک درصد قهرمانان ملی و ملی پوشان را تشکیل می‌دهند. در ۵ ماهه گذشته ۱۳۴۶ نفر اعزام به مسابقات بین‌المللی داشته‌ایم و موفقیت‌های زیادی حاصل شده است.

معاون توسعه ورزش بانوان گفت: کشف حجاب دختران ورزشکار، حضور بانوان در ورزشگاه‌ها از جمله چالش‌هایی بوده که وزارت ورزش در این راستا با آن مواجه بوده‌اند.

وی با اشاره به چالش‌های پیش روی ورزش و جوانان در حوزه عفاف و حجاب گفت: به روز نشدن قوانین و سر شدن برخی از مدیران از مشکلات است همه مدیران به دنبال مدال آوری بوده و متأسفانه کمتر به مسائل فرهنگی در حوزه ورزش توجه شده است.

کاظمی پور افزود: بعد از مادر بهترین الگو برای ورزشکاران در حوزه فرهنگی و هویت ساز مربیان آنها هستند و این یک همت بین ما و وزارت آموزش و پرورش ایجاد کرد و تفاهمنامه مشترکی هم در این راستا منعقد شد.

وی اعلام کرد: برگزاری دوره‌های توانمندسازی برای مدیران و مربیان در حوزه فرهنگی برگزار شده است.

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها