سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور :

هشدار درباره دوقطبی سازی در موضوع حجاب؛ دشمن به دنبال تنفس مصنوعی برای احیای فتنه ۱۴۰۱ است

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: مسئله مقابله با بدحجابی باید با تدبیر و یک سیاست جامع به پیش رود و نباید به دوقطبی و درگیری‌های مصنوعی تن دهیم.

هشدار درباره دوقطبی سازی در موضوع حجاب؛ دشمن به دنبال تنفس مصنوعی برای احیای فتنه ۱۴۰۱ است
کد خبر: 629128
|
۱۴۰۲/۰۶/۰۳ ۱۹:۴۰:۲۳

سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در یاداوره ۱۶۱ شهید پایگاه شهید رجایی شهر کاشان گفت: ساده‌اندیشی است اگر اتفاقات سال گذشته را یک مسئله داخلی بدانیم بلکه این اغتشاشات با برنامه‌ریزی گسترده از سمت دشمنان و معاندان جمهوری اسلامی و پادویی جبهه نفاق راه‌اندازی شد تا جمهوری اسلامی را درگیر یک جنگ تمام‌عیار داخلی کنند اما با بصیرت ملت انقلابی و ولایت‌مدار ایران اسلامی این توطئه خطرناک خنثی شد.

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه در اغتشاشات سال گذشته تمام ظرفیت‌های رسانه‌ای امپراتوری دروغ علیه ملت ایران بسیج شد، گفت: دشمن در این جنگ جهانی رسانه‌ای از تکنیک‌های جدید برای متهم‌سازی حاکمیت استفاده می‌کرد و از گفتن هیچ دروغی ابا نداشتند.

جلالی با تاکید بر اینکه دشمن به دنبال تنفس مصنوعی برای احیای فتنه ۱۴۰۱ است، گفت: دوقطبی‌سازی در جامعه درخصوص حجاب و بی‌حجابی یکی از مهمترین برنامه‌هایی است که دشمن سعی دارد روی آن مانور دهد و مساله مقابله با بدحجابی باید با تدبیر و یک سیاست جامع به پیش رود و نباید به دوقطبی و درگیری‌های مصنوعی تن دهیم چرا که هویت دینی ویژگی اصلی جامعه ایرانی است و هیچ کسی نمی‌تواند این هویت را از بین ببرد.

وی اظهار کرد: دشمن برای احیای فتنه به دنبال اشتباهات ما و به تعبیر بهتر پاس گل است و در همه زمینه‌ها باید رفتار و کنش علاقه‌مندان به جبهه انقلاب توام با عقلانیت دینی و تدبیر باشد، به تعبیر دقیق‌تر نه جلوتر از رهبری عزیز و نه عقبتر بلکه دقیقا مبتنی بر خط مشی ایشان گام برداریم.

جلالی با اشاره به اینکه امسال سال انتخابات است و دشمن از همین الان به دنبال تضعیف سرمایه اجتماعی نظام و کم‌فروغ بودن این انتخابات است، گفت: علاقه‌مندان به انقلاب اسلامی به خوبی می‌دانند که قهر با صندوق انتخابات به معنای تضعیف پایه‌های قدرت ملی است.

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها