ایلان ماسک باز هم دسته‌گل به آب داد؛ کاربران بدون تیک آبی محدودتر شدند

ماسک در حساب توئیتر خود نوشت: حساب‌های تایید شده می‌توانند تا محدودۀ روزی ۶ هزار پست بخوانند، حساب‌های تایید نشده که تیک آبی ندارند مجاز به خواندن تا روزی ۶۰۰ پست هستند و تعداد پست‌هایی که حساب های تایید نشده تازه تاسیس مجاز به خواندن در یک روز هستند تنها ۳۰۰ پست است.

ایلان ماسک باز هم دسته‌گل به آب داد؛ کاربران بدون تیک آبی محدودتر شدند
کد خبر: 620557
|
۱۴۰۲/۰۴/۱۱ ۰۰:۵۰:۰۰

اعمال محدودیت‌های جدید موقتی در توئیتر؛ کاربران بدون تیک آبی توئیت‌های کمتری می‌خوانند

به گزارش انتخاب، ایلان ماسک، مدیرعامل توئیتر، شنبه دهم تیرماه از اعمال محدودیت‌های جدید برای کاربران این شبکه اجتماعی خبر داد.  

 ماسک در حساب توئیتر خود نوشت حساب‌های تایید شده می‌توانند تا محدودۀ روزی ۶ هزار پست بخوانند، حساب‌های تایید نشده که تیک آبی ندارند مجاز به خواندن تا روزی ۶۰۰ پست  هستند و تعداد پست‌هایی که حساب های تایید نشده تازه تاسیس مجاز به خواندن در یک روز هستند تنها ۳۰۰ پست است.

ماسک  ذکر کرده که اعمال این محدودیت‌ها موقت است و برای رسیدگی به  استخراج داده و دستکاری‌های سیستمی صورت می‌پذیرد.

گفتنی است که پیش از این نیز توئیتر برای مشاهده توئیت ها کاربران را ملزم به داشتن یک حساب کاربری در این پلتفرم رسانه های اجتماعی کرده بود، اقدامی که ایلان ماسک مالک آن را اقدام اضطراری موقت نامید.

از کاربرانی که سعی در مشاهده محتوا در این پلتفرم دارند، خواسته شده که برای داشتن یک حساب کاربری ثبت نام کنند یا وارد یک حساب کاربری موجود شوند تا توئیت‌های مورد علاقه خود را ببینند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها