کد خبر: 619149
|
۱۴۰۲/۰۴/۰۲ ۲۱:۵۵:۰۶
| |

هشدار برای تهرانی‌ها:

گرد و غبار به پایتخت نزدیک شد

طبق پیش‌بینی سازمان هواشناسی برای روز یکشنبه سوم تیر درسطح استان افزایش ناپایداری، احتمال وقوع تند باد لحظه‌ای به ویژه در مرکز و نیمه جنوبی و در ارتفاعات گاهی رگبار و رعدوبرق مناطق مستعدبارش تگرگ مورد انتظار است.

گرد و غبار به پایتخت نزدیک شد
کد خبر: 619149
|
۱۴۰۲/۰۴/۰۲ ۲۱:۵۵:۰۶

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با اشاره به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر نفوذ گرد و غبار در استان هشدار داد و گفت: از بیماران قلبی و تنفسی می‌خواهیم در محیط باز تردد نکنند.

به گزارش مهر، مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران گفت: در خصوص هشدار صادر شده در مرحله پیشگیری دستورات لازم به دستگاه‌های عضو ستاد مدیریت بحران ابلاغ شده است.

یزدی مهر افزود: طبق پیش‌بینی سازمان هواشناسی برای روز یکشنبه سوم تیر درسطح استان افزایش ناپایداری، احتمال وقوع تند باد لحظه‌ای به ویژه در مرکز و نیمه جنوبی و در ارتفاعات گاهی رگبار و رعدوبرق مناطق مستعدبارش تگرگ مورد انتظار است.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به فعالیت سامانه دوم نیز گفت: توصیه اکید مدیریت بحران به کوهنوردان در خصوص صعود نکردن به ارتفاعات است. همچنین به مردم توصیه می‌شود از قرار گرفتن در زیر تابلو‌های تبلیغاتی و پارک خودرو کنار درختان و ساختمان‌های نیمه کاره خودداری کنند.

وی این را هم گفت که از همه بیماران قلبی و تنفسی می‌خواهیم از تردد در فضای باز خودداری کرده و در صورت ضرورت حتماً از ماسک استفاده کنند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها