فردا آخرین مهلت ثبت‌نام کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد است

مهلت ثبت نام بدون آزمون (ویژه استعدادهای درخشان) مقطع کارشناسی ارشد رشته‌های پزشکی و غیرپزشکی سال ۱۴۰۲ دانشگاه آزاد اسلامی فردا شنبه (سوم تیر) به پایان می‌رسد.

فردا آخرین مهلت ثبت‌نام کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد است
کد خبر: 619145
|
۱۴۰۲/۰۴/۰۲ ۲۱:۲۲:۰۵

فردا آخرین مهلت ثبت‌نام بدون آزمون ویژه استعدادهای درخشان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد است.

به گزارش ایرنا، متقاضیان ثبت نام بدون آزمون ویژه استعدادهای درخشان مقطع کارشناسی ارشد با مراجعه به سامانه ثبت نام الکترونیکی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس www.azmoon.org پس از مطالعه دفترچه راهنما و در صورت داشتن شرایط ویژه استعدادهای درخشان مقطع کارشناسی ارشد ابتدا نسبت به خرید کارت اعتباری اقدام کرده و سپس با ورود به سامانه نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته محل‌های درخواستی اقدام کنند.

بر اساس اعلام مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، متقاضیان می‌توانند تا آخر وقت فردا شنبه سوم تیرماه نسبت به ثبت نام اقدام کرده و لازم است پس از انتخاب رشته محل، کد رهگیری و نسخه چاپی ثبت نام خود را تهیه و تا زمان اعلام نتایج نزد خود حفظ کنند.

نکات لازم جهت ثبت نام:

۱- داوطلب گرامی جهت ثبت نام از آخرین نگارش مرورگرهای Google Chrome و یا Mozilla Firefox استفاده نمایید.

۲- داوطلبان لازم است به منظور انتخاب رشته با استفاده از شماره داوطلبی و کدملی وارد سامانه شوند.

۳- پس از ورود به سامانه لازم است هزینه انتخاب رشته به مبلغ ۱/۹۰۰/۰۰۰ ریال از سوی داوطلب پرداخت شود.

۴- هر داوطلب می تواند حداکثر تا ۱۰۰ کد رشته و محل را متناسب با کدرشته امتحانی خود انتخاب و به ترتیب اولویت ثبت نماید.

۵- داوطلبان پس از انتخاب رشته و محل لازم است گزینه ثبت نهایی را انتخاب و نسخه چاپی رشته و محلهای انتخابی را از سامانه دریافت و تا زمان اعلام نتایج نهایی حفظ کنند.

۶- ویرایش رشته/محل های انتخابی تا پایان مهلت انتخاب رشته فعال بوده و داوطلبان نیازی به پرداخت هزینه مجدد به منظور ویرایش رشته و محل های انتخابی خود نیستند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها