اعتراض یک روزنامه به ادامه سیاست فیلترینگ: مردم تا کی باید هر ماه هزینه فیلترشکن بدهند؟

روزنامه آرمان امروز نوشت: اظهارنظر بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی این است که تا چه زمانی باید هزینه‌ای در ماه به فیلترشکن‌های پولی اختصاص دهند و «مگر اعتراضات و اغتشاشات تمام نشد؟ اما چرا وضعیت به روال قبل بازنگشت؟»

اعتراض یک روزنامه به ادامه سیاست فیلترینگ: مردم تا کی باید هر ماه هزینه فیلترشکن بدهند؟
کد خبر: 602278
|
۱۴۰۱/۱۲/۲۳ ۱۹:۴۰:۴۲

 روزنامه آرمان امروز در گزارشی از ادامه روند فیلترینگ و همچنین کاهش شدید سرعت اینترنت با وجود آرام شدن فضای کشور انتقاد کرده و نوشته مردم تا کی باید هزینه فیلترشکن بدهند!

گزارش آرمان امروز، «با آرام شدن فضای کشور رفع فیلتر شبکه‌های اجتماعی برداشته می‌شود» این صحبت بسیاری از مسوولان کشور است، آن‌هم در زمانی که چاره‌ای جز قطعی اینترنت و فیلترینگ نداشتند. اما ظاهرا آن‌ها از مدت‌ها قبل درصدد فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی بودند و اعتراضات و ناآرامی‌ها بهانه بوده است. حتی  آنها فقط به فیلترینگ اکتفا نکردند و سرعت اینرنت را به اوایل دهه 80 بازگردانند، آن‌هم در شرایطی که دنیا در حال گذر از اینترنت 5G است، ولی سرعت اینترنت در ایران به G3  رسیده است. در این میان اظهارنظر بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی این است که تا چه زمانی باید هزینه‌ای در ماه به فیلترشکن‌های پولی اختصاص دهند و «مگر اعتراضات و اغتشاشات تمام نشد؟ اما چرا وضعیت به روال قبل بازنگشت؟»

 

  • ناشناس ارسالی در
    چهارشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۱

    بله . اگه واقعا این شبکه های فیلتر شده مضرند پس باید فیلتر شکن هم وجود نداشته باشد .
    بااین کار مشخص میشود که شما دکان فیلتر شکن فروشی باز کردین و شبکه های مورد توجه ملت را فیلتر میکنید که فیلترشکنهاتون با قیمتهای سرسام آور فروش رود

دیدگاه تان را بنویسید

نیازمندی ها

خواندنی ها