شهرداری تهران چه تعداد نیرو استخدام کرد؟

معاون شهردار تهران در خصوص جذب نیرو در شهرداری تهران گفت: زیر 500 نفر در این دوره مدیریت شهری نیرو جذب کرده ایم .

شهرداری تهران چه تعداد نیرو استخدام کرد؟
کد خبر: 594541
|
۱۴۰۱/۱۱/۱۱ ۰۹:۲۴:۲۹

 مجید باقری معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران در خصوص جذب نیروی انسانی در شهرداری تهران در دوره جدید مدیریت شهری گفت: بر اساس قانون شهرداری تهران اجازه دارد به ازای هر 2 نفری که از مجموعه خارج می شوند یک نفر را جذب کند ، 3000 نفر از مجموعه مدیریت شهری خارج شدند ولی ما که بر اساس قانون می توانستیم 1500 نفر جذب کنیم، این کار را انجام ندادیم.

به گزارش فارس، وی با تاکید بر اینکه ما زیر 500 نفر در این دوره مدیریت شهری جذب نیرو داشته ایم، گفت: ما یک سوم مجوزی که داشتیم ، نیرو جذب کرده ایم.

 معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران  ادامه داد: ما با ارزیابی و وسواس فراوان نیرو می گیریم و تمام نیروها مراحل قانونی جذب را طی می کنند و حتما ارزیابی می شوند.

باقری به لیستی که از جذب نیروهای شهرداری تهران منتشر شده بود اشاره کرد و گفت: این لیست درست نبود و طی بررسی که کردیم پایگاهی که این خبر را زده در خارج از کشور است.

وی با اشاره به تبدیل وضعیت نیروی های شهرداری تهران گفت: ما بر اساس قانون تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگر را انجام دادیم و 2 هزار وخرده ای از نیروها قراردادشان تغییر کرد.

باقری اضافه کرد: ما لیست نیروهای جذب شده در شهرداری تهران را به شورای اسلامی شهر تهران ارائه کردیم و چیز محرمانه ای نداریم.

معاون شهردار تهران در پاسخ به این پرسش که لیست افرادی که جذب شده اند در سامانه شفافیت شهرداری تهران درج می شود، گفت: لیست تمام نیروهای که از شهرداری تهران حقوق دریافت می کنند در سامانه شفافیت وجود  دارد و افراد جذب شده هم به آن لیست اضافه خواهند شد و حتما سامانه را به روز رسانی خواهیم کرد.ما کارها را بر اساس روال قانونی انجام می دهیم.

دیدگاه تان را بنویسید

نیازمندی ها

خواندنی ها