رئیس دفتر روحانی در دولت دوازدهم:

علیرضا اکبری با هیچ یک از وزرای روحانی ارتباطی نداشت/ هیچ وزیری از کابینه روحانی بازداشت نشده است

رئیس دفتر روحانی در دولت دوازدهم در واکنش به خبر بازداشت یکی از وزرای دولت دوازدهم گفت: اگر یکی از اعضای دولت و وزرا در زندان بودند قطعا من در جریان قرار می گرفتم اما هیچ کس در زندان نیست.

علیرضا اکبری با هیچ یک از وزرای روحانی ارتباطی نداشت/ هیچ وزیری از کابینه روحانی بازداشت نشده است
کد خبر: 592667
|
۱۴۰۱/۱۱/۰۱ ۲۰:۰۳:۴۲

کریمی قدوسی در توییتر مدعی شده بود یکی از وزرای دولت روحانی که با اکبری ‎جاسوس معدوم شده انگلیس در ارتباط بوده، هم‌اکنون در زندان است.

به گزارش برترین‌ها، به نقل از مدارا، رئیس دفتر روحانی در دولت دوازدهم اما در واکنش به این خبر گفت: اگر یکی از اعضای دولت و وزرا در زندان بودند قطعا من در جریان قرار می گرفتم اما هیچ کس در زندان نیست.

محمود واعظی درباره ادعای کریمی قدوسی مبنی براینکه یکی از وزاری دولت روحانی اکنون به دلیل ارتباط با علیرضا اکبری در زندان به سر می برد گفت: اکبری با هیچ یک از وزاری ما ارتباطی نداشت او ارتباط محدودی با دبیر خانه شورای عالی امنیت ملی داشت که به دولت مربوط نمی شود. او افزود: این اقایی که این ادعا را مطرح کرده قبلا هم ادعاهای دیگری داشته که هیچ کدام اثبات نشده است.

واعظی در پایان یادآور شد: اگر یکی از اعضای دولت و وزرا در زندان بودند قطعا من در جریان قرار می گرفتم اما هیچ کس در زندان نیست و او اولین نفری است که چنین ادعایی دارد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندی ها

خواندنی ها