سوال یک روزنامه از طرفداران نظریه محدود شدن نقش زنان به تربیت فرزندان: حاضرید درباره وضعیت تربیتی فرزندان مادران شاغل و خانه‌دار تحقیق کنیم؟

روزنامه هم میهن نوشت: به علاوه مگر زنان قدیم یا حتی حالا که تمام وقت در خانه هستند صبح تا شب مشغول تربیت فرزندان‌شان هستند؟ آیا حاضرید درباره وضعیت تربیتی فرزندانی که مادران‌شان تمام وقت در خانه هستند با آنان که مادران‌شان شاغل هستند تحقیق کنیم؟

سوال یک روزنامه از طرفداران نظریه محدود شدن نقش زنان به تربیت فرزندان: حاضرید درباره وضعیت تربیتی فرزندان مادران شاغل و خانه‌دار تحقیق کنیم؟
کد خبر: 592002
|
۱۴۰۱/۱۰/۲۷ ۲۰:۳۰:۰۵

روزنامه هم میهن از طرفداران نظریه لزوم حضور زنان در خانه و محدود کردن نقش آنان به تربیت فرزندان پرسیده حاضرید درباره وضعیت تربیتی فرزندان مادران شاغل و خانه‌دار تحقیق کنیم؟

به گزارش هم میهن، مگر پدر نقش تربیتی ندارد؟ چه کسی گفته نقش او از نقش تربیتی مادر کمتر  هست؟ به علاوه مگر زنان قدیم یا حتی حالا که تمام وقت در خانه هستند صبح تا شب مشغول تربیت فرزندان‌شان هستند؟ آیا حاضرید درباره وضعیت تربیتی فرزندانی که مادران‌شان تمام وقت در خانه هستند با آنان که مادران‌شان شاغل هستند تحقیق کنیم؟ مگر آن دسته از خانم‌های شما که شاغل هستند فرزندان‌شان تربیت نمی‌شوند؟ به‌علاوه مگر مسئله فقط تربیت است؟ اقتصاد خانواده چه می‌شود؟ چقدر از مردم به‌ویژه افراد جوان قادر به گذران زندگی خود بدون اشتغال زنان خود هستند؟

هم میهن در ادامه پرسیده است: نکته دیگر اینکه این همه مشاغل که از نظر شما حتما باید زن باشد را چکار خواهید کرد؟ پزشک و آموزگار و مشاور و انواع کارهای دیگر. کدام زنان بروند این مشاغل را انتخاب کنند؟ اگر رفتند آیا فرزندان‌شان تربیت نمی‌شوند؟ به‌علاوه برای تربیت باید بر کودک اقتدار اخلاقی داشت و این نیازمند تحصیلات است. خوب در این صورت زن نباید درس بخواند یا موارد محدودی را بخواند؟

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندی ها

خواندنی ها