سردار احمدعلی گودرزی، فرمانده مرزبانی انتظامی کشور

کشف 1 تن و ۴۰۰ کیلوگرم مخدر تریاک در زابل

فرمانده مرزبانی فراجا از کشف یک تن و ۴۰۰ کیلوگرم مخدر تریاک در مرزهای جنوب شرق کشور خبرداد.

کشف 1 تن و ۴۰۰ کیلوگرم مخدر تریاک در زابل
کد خبر: 591642
|
۱۴۰۱/۱۰/۲۵ ۱۱:۱۸:۵۸

سردار احمدعلی گودرزی، فرمانده مرزبانی فراجا از کشف یک تن و ۴۰۰ کیلوگرم مخدر تریاک در مرزهای جنوب شرق کشور خبرداد.

به گزارش ایسنا، فرمانده مرزبانی انتظامی کشور  در تشریح جزئیات این خبر گفت: مرزبانان استان سیستان و بلوچستان با همکاری سربازان گمنام امام زمان(عج)، با اشراف اطلاعاتی و کنترل مستمر نوار مرزی حوزه استحفاظی خود مطلع شدند که قاچاقچیان موادمخدر قصد دارند مقادیر قابل توجهی مواد افیونی را از طریق مرز وارد کشور کنند.

وی افزود:  در همین راستا نیز مأموران با اشراف اطلاعاتی یکی از سرباندهای قاچاق مواد افیونی را که قصد انتقال مواد مخدر به داخل کشور را داشت مورد شناسایی قرار دادند.

گودرزی  با اشاره به اینکه قاچاقچیان قصد انتقال مواد مخدر دپو شده به وسیله خودرو را داشتند، تصریح کرد: مرزبانان با استفاده از کمین‌های هدفمند و هدایت عملیاتی و پشتیبانی اطلاعاتی فرماندهی مرزبانی سیستان و بلوچستان قاچاقچیان را در حوزه استحفاظی مرزهای شهرستان زابل مشاهده و در اقدامی رزمی و تاکتیکی آنها را در دستیابی به اهداف شوم‌شان ناکام گذاشتند.

فرمانده مرزبانی انتظامی کشور با اشاره به متواری شدن قاچاقچیان به سمت خاک کشور مقابل، گفت: در این عملیات مأموران موفق شدند یک تن و ۴۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را از سوداگران مرگ کشف کنند.

بر اساس اعلام سایت پلیس، وی با بیان اینکه دستگیری قاچاقچیان موادمخدر در دستورکار ویژه مرزبانان استان قرار دارد، خاطرنشان کرد: مرزداران با تمام توان در گلوگاه‌ها و ورودی‌های مرزی حضور فعال داشته و در راه مبارزه با قاچاق موادمخدر، تلاش می‌کنند.

دیدگاه تان را بنویسید

نیازمندی ها

خواندنی ها