توصیه پلیس به تهرانی‌ها در روز برفی؛ اگر کاری ندارید در منزل بمانید

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ گفت: توصیه می‌شود شهروندان از سفرهای غیرضروری در روز جاری اجتناب کنند تا اگر احیاناً ریزش شدید برف را داشتیم بتوانیم شن‌پاشی و نمک‌پاشی را انجام دهیم.

توصیه پلیس به تهرانی‌ها در روز برفی؛ اگر کاری ندارید در منزل بمانید
کد خبر: 591624
|
۱۴۰۱/۱۰/۲۵ ۱۰:۳۰:۳۲

سرهنگ موسوی پور، جانشین پلیس راهور تهران بزرگ با تشریح وضعیت معابر در روز جاری گفت: سازمان هواشناسی برای شب گذشته پیش‌بینی ریزش برف کرد و بر همین اساس همه همکاران در پلیس راهور تهران بزرگ و شهرداری تهران در همه معابر و به‌طور خاص معابر شمالی حضور داشتند.

به گزارش مهر، جانشین پلیس راهور تهران بزرگ خاطرنشان کرد: تا این لحظه برف چشم‌گیری نبارید اما از ۲۰ دقیقه پیش در قسمت شمالی منطقه یک ریزش برف شروع شده و آمادگی به‌طور صد در صد در پلیس راهور تهران بزرگ و شهرداری تهران است تا بتوانیم خدمات خوبی را به شهروندان عزیز ارائه دهیم.

وی اظهار کرد: با توجه به تعطیلات ادارات و کاهش حجم ترافیک در محورها، به‌طور خاص در بزرگراه‌ها سرعت افزایش پیدا کرده بر همین اساس توصیه می‌شود شهروندان عزیز با سرعت مطمئنه حرکت کنند تا از حوادث جلوگیری به‌عمل آید.

موسوی‌پور بیان کرد: توصیه می‌شود شهروندان از سفرهای غیرضروری در روز جاری اجتناب کنند تا اگر احیاناً ریزش شدید برف را داشتیم بتوانیم شن‌پاشی و نمک‌پاشی را انجام دهیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندی ها

خواندنی ها