واکنش یک مقام شهرداری به عدم شن‌پاشی بزرگراه‌های پایتخت؛ دروغ است!

مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران عدم شن‌پاشی بزرگراه‌ها را تکذیب کرد و گفت: کارگران فضای سبز برای جلوگیری از قطع شدن درختان مسئولیت تکاندن برف از روی شاخه‌های درختان را بر عهده دارند.

واکنش یک مقام شهرداری به عدم شن‌پاشی بزرگراه‌های پایتخت؛ دروغ است!
کد خبر: 591198
|
۱۴۰۱/۱۰/۲۲ ۱۰:۱۰:۱۸

علیرضا جعفری، مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران در خصوص خبری مبنی بر عدم شن‌پاشی بزرگراه‌ها گفت: این موضوع اصلاً و به هیچ عنوان صحت ندارد و در برخی معابر هم‌چون بلوار ارتش انقدر شن‌پاشی انجام شده که معبر حالت جاده خاکی پیدا کرده است.

به گزارش مهر، مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران خاطرنشان کرد: باید توجه داشت که بخشی از ترافیک موجود در معابر شهر ناشی از ترافیک عصرگاهی است؛ البته ترافیک تهران در روزهای بارش برف و باران را منکر نمی‌شویم ولی معابر اصلی چندین بار نمک‌پاشی شده‌اند.

وی با بیان اینکه معابر اصلی در روزهای بارندگی تا ۱۰ بار شن‌پاشی می‌شوند، اظهار کرد: ۱۲ هزار و ۲۰۰ کارگر خدمات شهری داریم که دو هزار و ۲۰۰ نفر از آن‌ها روی خودروهای تخصصی کار می‌کنند و ۱۰ هزار نفر نیز کارگر هستند که آماده به فعالیت هستند.

جعفری تصریح کرد: علاوه بر این، کارگران فضای سبز برای جلوگیری از قطع شدن درختان مسئولیت تکاندن برف از روی شاخه‌های درختان را بر عهده دارند.

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها