آخرین اخبار از تعطیلی اداره‌ها و مدرسه‌ها بابت برف و سرما

بنابر اعلام اداره‌های کل آموزش و پرورش و استانداری برخی استان‌ها، برف و سرما و تلاش برای کاهش مصرف انرژی، به تعطیلی مدرسه‌ها و واداره‌های این استان‌ها انجامیده است.

آخرین اخبار از تعطیلی اداره‌ها و مدرسه‌ها بابت برف و سرما
کد خبر: 590987
|
۱۴۰۱/۱۰/۲۰ ۲۱:۱۲:۰۲

مدارس همدان تعطیل شد

 به علت بارش برف تمامی مدارس سراسر استان همدان فردا چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ در نوبت «صبح و بعدازظهر» تعطیل و آموزش‌ها به صورت مجازی و در بستر شبکه شاد صورت می گیرد اما امتحانات نهایی کشوری پایه دوازدهم و امتحانات هماهنگ استانی پایه نهم طبق برنامه اعلام شده برگزار خواهد شد.

ادارات و مدارس کردستان روزهای چهارشنبه و پنجشنبه تعطیل است

طبق اعلام استانداری کردستان، ادارات، دستگاه‌های اجرایی، مدارس و مراکز آموزشی این استان روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (۲۱ و ۲۲ دی ماه) بخاطر سرمای هوا تعطیل است

ادارات سمنان پنج شنبه تعطیل است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و جانشین ستادمدیربت بحران استان سمنان گفته: تمام ادارات، سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی استان  به استثنای ادارات خدمات‌رسان و مراکز بهداشتی به‌ علت برودت هوا روز پنج شنبه ۲۲ دی تعطیل است.

مدارس و دانشگاه‌های گیلان هم دو روز تعطیل شدند

ستاد مدیریت جهادی گاز گیلان اعلام کرده: فعالیت تمامی مدارس و مراکز آموزش عالی و دانشگاه‌های گیلان در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.

امتحانات پایه‌های نهم(داوطلبان آزاد و آموزش از راه دور) و دوازدهم که به صورت سراسری است به قوت خود باقی است و راس ساعت مقرر برگزار می شود.

مدارس البرز غیرحضوری و ادارات استان البرز فردا تعطیل شد

با توجه به برودت هوا، افت فشار گاز و به منظور صرفه جویی در مصرف گاز فردا چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ تمامی مدارس استان البرز به صورت غیر حضوری و در بستر شبکه شاد برگزار خواهد شد. ضمنا تمامی ادارت استان البرز نیز فردا تعطیل خواهد بود.  قابل ذکر است امتحانات نهایی مطابق زمانبندی قبلی برگزار خواهد شد.

خراسان رضوی: مهدهای کودک و مدارس در تمام مقاطع تا پایان هفته تعطیل هستند و فعالیت های آموزشی غیرحضوری برگزار خواهد شد.

خراسان جنوبی: ارائه تمام خدمات آموزشی و تربیتی مدارس خراسان جنوبی در روزهای ۲۱ و ۲۲ دی‌ماه غیرحضوری شد.

استان آذربایجان غربی: آموزش درمدارس استان چهارشنبه هفته جاری به علت کاهش محسوس دما غیر حضوری است.

آذربایجان غربی: مدارس استان در مقطع پیش دبستانی تعطیل و فعالیت آموزشی تمام مقاطع تحصیلی مدارس دولتی، غیر دولتی و استثنائی شهری و روستایی در شیفت های صبح و بعد از ظهر به صورت غیر حضوری خواهد بود‌.

گلستان: مراکز آموزشی استان گلستان به استثنای مراکز درمانی، امدادی و انتظامی از فردا به مدت ۳ روز تعطیل خواهند بود.

زنجان: فردا چهارشنبه ۲۱ دی‌ماه همه مدارس مقطع ابتدایی در استان زنجان شیفت صبح و بعدازظهر تعطیل است.

اردبیل: در کلیه نواحی و مناطق استان اردبیل فعالیت‌های آموزشی تمامی دوره‌های تحصیلی در نوبت صبح و عصر بصورت غیر حضوری خواهد بود.

چهارمحال و بختیاری: فعالیت آموزشی مدارس ابتدایی،کودکستان و مهدهای کودک در استان در شبکه شاد و غیر حضوری خواهد بود و امتحانات داخلی مقاطع متوسطه به جز امتحانات نهایی لغو شد.

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها