پیام رئیس مجلس در پی حادثه تیراندازی در ایذه
کد خبر: 582782
۱۴۰۱/۰۸/۲۵ ۲۲:۱۸:۳۰

پیام رئیس مجلس در پی حادثه تیراندازی در ایذه

​رئیس مجلس شورای اسلامی در پی حادثه تیراندازی در ایذه در پیامی از ماموران امنیتی و انتظامی خواست نسبت به شناسایی آمران و عاملان این حادثه اقدام کنند.

​رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی در پی حادثه تیراندازی در ایذه و کشته و مجروح شدن شماری از شهروندان در این شهر از ماموران امنیتی و انتظامی خواست نسبت به شناسایی آمران و عاملان این حادثه اقدام کنند.

به گزارش ایسنا متن پیام محمد باقر قالیباف به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وقوع حادثه تروریستی تیراندازی به مردم و ماموران حافظ امنیت در شهرستان ایذه و آتش‌زدن حوزه علمیه این شهر که باعث شهادت و مجروحیت جمعی از هموطنان عزیز شد موجب تاسف و تاثر گردید.

دشمنان کینه‌ورز و آتش‌افروزان‌ تکفیری که با ایجاد اغتشاش تلاش دارند آرامش ملت را خدشه‌دار کنند بار دیگر با شلیک مستقیم به روی مردم ، آنان را به خاک و خون کشاندند که این نشانی به‌جز دشمنی و کینه‌ورزی با ملت و اعتقادات آنان نیست‌.

دشمنان جاهل بدانند این ناآرامی‌ها که از اتاق‌جنگ استکبار جهانی و ایادی سرسپرده آنان هدایت می‌شود، ذره‌ای در ایمان و اراده راسخ این ملت خدشه وارد نخواهد کرد.

نهادهای امنیتی و انتظامی با قاطعیت به شناسایی آمران و عاملان این حادثه خونین اقدام نمایند و مراکز درمانی به وضعیت مجروحان و مصدومان با تمام توان خویش  اقدام کنند.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران و به‌ویژه اهالی شهرستان ایذه و خانواده‌ شهیدان این واقعه، برای ارواح طیبه شهدا رضوان و رحمت الهی و برای مجروحین و مصدومین شفا و بهبودی را از درگاه پروردگار منان مسئلت می‌نمایم.

محمدباقر قالیباف

رییس مجلس شورای اسلامی

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 2 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی