نسخه یک روزنامه برای فیلترینگ؛ چاره‌ای جز فعالیت در شبکه‌های مجازی داخلی نداریم
کد خبر: 582541
۱۴۰۱/۰۸/۲۴ ۱۵:۲۰:۰۸

نسخه یک روزنامه برای فیلترینگ؛ چاره‌ای جز فعالیت در شبکه‌های مجازی داخلی نداریم

روزنامه جوان نوشت: به نظر می‌رسد با توجه به پیشرفت‌هایی که در علم هوش مصنوعی اتفاق می‌افتد، چاره‌ای جز فعالیت در شبکه‌های مجازی داخلی نداریم.

روزنامه جوان در مطلبی مدعی شده اگر شبکه‌های مجازی در اختیار حاکمیت قرار گیرد، بازتاب واقعی اجتماع خواهد بود و تاکید کرده است چاره‌ای جز فعالیت در شبکه‌های مجازی داخلی وجود ندارد.

به گزارش جوان، شبکه‌های مجازی که قاطبه مردم از آن استفاده می‌کنند، باید به طریقی در اختیار کشور خودمان قرار بگیرد. قرار گرفتن حاکمیت این شبکه‌ها در اختیار کشور خودمان باعث می‌شود که شبکه‌های مجازی بازتاب واقعی اجتماع باشند. چون مطمئناً به صورت تعمدی دستکاری نمی‌شوند، چیزی که در شبکه‌های مجازی غربی اتفاق می‌افتد!

در ادامه این مطلب آمده است: در شبکه‌های مجازی غربی آنچه را که می‌بینیم بازتابی از واقعیت کف جامعه نیست، بلکه ابعاد بزرگ‌تری از آن نمایش داده می‌شود و این یعنی جوسازی و فضاسازی! اما این شبکه‌ها اگر تحت حاکمیت خودمان باشند، برآیند نظرات مردم می‌تواند به صورت واقعی اتفاق بیفتد. به نظر می‌رسد با توجه به پیشرفت‌هایی که در علم هوش مصنوعی اتفاق می‌افتد، چاره‌ای جز فعالیت در شبکه‌های مجازی داخلی نداریم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 9 رای مخالف

  • ناشناس ارسالی در
    چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۱

    نون به نرخ روز خور

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی