اجازه تغییر در جغرافیای منطقه را به بیگانگان نمی‌دهیم
کد خبر: 575182
۱۴۰۱/۰۶/۳۱ ۱۸:۵۳:۰۹

معاون امور مجلس رئیس جمهور:

اجازه تغییر در جغرافیای منطقه را به بیگانگان نمی‌دهیم

معاون امور مجلس رئیس جمهور با اشاره به اقتدار و صلابت ایران اسلامی گفت: ایران اجازه هیچ‌گونه تغییری را در جغرافیای منطقه به بیگانگان نخواهد داد.

سیدمحمد حسینی معاون امور مجلس رئیس جمهور، امروز در استان گلستان همزمان با اولین روز هفته دفاع مقدس در مراسم رژه نیروهای مسلح و گرامیداشت ۱۱هزار شهید اهل سنت شرکت کرد و به سخنرانی پرداخت.

به گزارش فارس، وی با اشاره به تجلیل قرآن کریم از شهامت، ایثار، فداکاری و مجاهدت در راه خدا گفت:

*ملت ایران این ارزش‌ها الهی را از قرآن مجید فرا گرفتند و با توسل به آن توانستند دشمنان خود را ناکام بگذارند.دکتر حسینی گفت: امام علی علیه السلام می فرماید مبارزه و جانفشانی در راه خدا از ابواب بهشت است و این افتخار مخصوص کسانی است که مجاهد فی سبیل الله باشند.

*دشمنان بلافاصله پس از پیروزی انقلاب اسلامی با کودتا و حمله نظامی در طبس و توطئه های گوناگون تلاش کردند تا انقلاب اسلامی استمرار پیدا نکند اما پس از ناکامی در همه آنها، در نهایت ۱۹ ماه پس از پیروزی انقلاب اسلامی به حربه تحمیل جنگ تمام عیار روی آوردند که در این مسیر نیز با درایت امام راحل و ایستادگی مردم و نیروهای مسلح، نقش بر آب شد.

*در جنگ تحمیلی آحاد مردم و جوانان مردانه از کیان ایران اسلامی دفاع کرده و اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک کشورمان به اشغال دشمن در آید.

*انقلاب اسلامی با تحولی که امام راحل با دم مسیحایی خود ایجاد کردند به پیروزی رسید و بر خلاف خواست دشمنان استمرار یافت.

*مردم ولایی ایران در طول بیش از چهار دهه گذشته همواره در صحنه بودند و نیروهای مسلح در حوادث گوناگون از امنیت کشور دفاع کردند و امروز پیشرفت کشورمان در حوزه های علم و فناوری مرهون همین ایستادگی ها است.

*رئیس جمهور کشورمان در مجمع عمومی سازمان ملل با اقتدار و عزت و شوکت مواضع برحق جمهوری اسلامی ایران را بیان کرد و تصویر سردار دلها را به عنوان پیشگام مبارزه با تروریسم در سر دست بلند کرد تا مدعیان دروغین مبارزه با تروریسم را رسوا کند و این نشاندهنده جایگاه اقتدار ملت ایران است.

*اقتدار و صلابت ایران اسلامی باعث شده که دشمنی که در اطراف کشورمان پایگاه های نظامی دارد جرات تعدی و تجاوز نداشته باشد و به خوبی می داند که ایران اجازه هیچگونه تغییری را در جغرافیای منطقه به بیگانگان نخواهد داد.

*امروز ملت ایران از چنان قدرتی برخوردار است که نه تنها اجازه هیچگونه تعدی به مرزهای کشورمان را به دشمنان نمی دهد بلکه از حقوق مظلومان عالم نیز در اقصا نقاط جهان دفاع می کند.

*دشمنان که با جنگ اقتصادی و تحریم نتوانستند ملت ایران را به تسلیم وادار کنند به شیوه های مختلفی متوسل می شوند تا در مسیر پیشرفت ملت مانع ایجاد کنند اما مردم اطمینان داشته باشند که همه مدیران و دولتمردان بدون توجه به حاشیه سازی دشمنان و بدخواهان ملت ایران با تلاش شبانه روزی مصمم است مشکلات مردم را یکی پس از دیگری برطرف کرده و رفاه بیشتری برای مردم ایجاد کند.

*نیروهای نظامی و انتظامی در صحنه های مختلف ایستاده اند تا امنیت و آرامش در کشور وجود داشته باشد. پس از سخنرانی معاون امور مجلس رئیس جمهور، یگان های پیاده نیروهای مسلح استان از مقابل جایگاه رژه رفته و تجهیزات و توانمندی های نظامی خود را به نمایش گذاشتند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی