⁧مهسا امینی⁩ از کودکی بیماری قلبی و صرع داشته!
کد خبر: 574391
۱۴۰۱/۰۶/۲۶ ۰۸:۴۱:۱۴

الهیان، عضو کمیسیون امنیت ملی:

⁧مهسا امینی⁩ از کودکی بیماری قلبی و صرع داشته!

یک عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: پزشکی قانونی اعلام کرده هیچگونه آثار برخورد فیزیکی و ضرب و جرح مشاهده نشده و همچنین در سوابق پزشکی ⁧مهسا امینی⁩ زمینه بیماری قلبی و صرع از کودکی وجود داشته است.

 زهره الهیان، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: خبر درگذشت ⁧مهسا امینی⁩ بسیار ناراحت کننده است.

‌ضمن تسلیت به خانواده محترم ایشان از نیروی انتظامی پیگیری صورت گرفته که مشخص شد، به دستور فرماندهی نیروی انتظامی فورا تیم بازرسی تشکیل شده تا اگر تخلفی صورت گرفته باشد با خاطی برخورد جدی و درخور صورت گیرد.

از آنجا که خاطر مردم عزیز از این اتفاق تأثر بار جریحه دار شده تیم بازرسی و قوه قضاییه در اعلام نتیجه پرونده به افکار عمومی تسریع کنند.

‌کمیسیون امنیت مجلس بر این پرونده تا پایان نظارت خواهد داشت.

ضمنا پزشکی قانونی اعلام کرده هیچگونه آثار برخورد فیزیکی و ضرب و جرح مشاهده نشده و همچنین در سوابق پزشکی ⁧مهسا امینی⁩ زمینه بیماری قلبی و صرع از کودکی وجود داشته است.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 3 رای موافق و 10 رای مخالف

 • حسینی ارسالی در
  شنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۱

  اگر این گفته خانم الهیان واقعیت داشته باشد بعد این فاجعه و جنایت بیشتر میشود. گشتی که با گاز اشک آور به زور دختری را که هیچوقت جدا از خانواده ش نبوده ، در شهری غریب از جمع خانواده بیرون میکشد و او را وادار به تحمل چنین استرس وحشتناکی‌ می‌کند حتما گشت وحشت است و حتما وجودش برای وحشت است. اگر به خدا و پیغمبر اعتقاد دارید، آیا آنها از این کار شما خشنود شدند!؟

 • ناشناس ارسالی در
  شنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۱

  پزشکی قانونی برای یک اظهار نظر تخصصی که فقط باید معاینهٔ پزشکی انجام دهد و گاهی اوقات کالبد شکافی انجام دهد یک هفته وقت می برد چطور در عرض یک روز پرونده دوران کودکی را گیر آورد و تازه صحت و سقم آنرا نیز سنجید و پیش از اعلام قطعی نظریه تخصصی قانونی خود به اظهارات حاشیه ای و فرا قانونی خود پرداخت!

 • محمد ارسالی در
  شنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۱

  الهیان غلط کرده

 • ناشناس ارسالی در
  شنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۱

  به روباه گفتن شاهدت کیه...

 • ناشناس ارسالی در
  شنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۱

  مزخرفترین و دروغگوترین سایت خبری

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی