توضیحات وزیر ارتباطات درباره اخبار دو تابعیتی بودن فرزندانش
کد خبر: 572519
۱۴۰۱/۰۶/۱۴ ۰۹:۲۵:۲۶

توضیحات وزیر ارتباطات درباره اخبار دو تابعیتی بودن فرزندانش

یکی از دوستان لینک تصویری خانوادگی از ما در دانشگاه استرالیا را برایم ارسال کرد که ظاهرا یک شبکه ضد انقلاب در بخشی از یک گزارشش استفاده کرده و مدعی شده که بچه های من تابعیت استرالیا دارند. اینجور گزارش‌های مملو از دروغ است.

عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات در صفحه اینستاگرام خود نوشت: دیشب یکی از دوستان لینک تصویری خانوادگی از ما در دانشگاه استرالیا را برایم ارسال کرد که ظاهرا یک شبکه ضد انقلاب در بخشی از یک گزارشش استفاده کرده و مدعی شده که بچه های من تابعیت استرالیا دارند. اینجور گزارش‌های مملو از دروغ است.

عکس بی کیفیتی هم که این شبکه پخش کرده، مربوط به انتخاب یکی از طرح های پژوهشی‌ام به عنوان «طرح نوآورانه برتر سال دانشگاه» UNSW Innovator of the year بود که برای گرفتن جایزه به اتفاق خانواده به روی جایگاه رفتیم و اتفاقا این حضور خانوادگی با استقبال زیاد دانشجویان و اساتید مواجه شد.

طبق قوانین استرالیا از سال 1986 با ویزای دانشجویی به فرزند کسی تابعیت نمی دهند مگر اینکه خودش ده سال توی استرالیا بمونه که ما موقعی اینها دو و چهار ساله بودند برگشتیم ایران.


 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 1 رای موافق و 0 رای مخالف

  • علی ارسالی در
    دوشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۱

    مگر در دنیا کاگر بی شعور هم با خانواده تابعیت میدهند که تو گرفته با خانواده ات فکر نکنم گینه بی ساحب هم به تو احمق با خانواده عقب افتاده ات حتی برلی چریدن در فضای سبز اجازه ورود بدهند

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی