کد خبر: 565887

تیم های خدماتی شهرداری کرج به حالت آماده باش درآمدند

سرپرست شهرداری کرج اعلام کرد: تیم های امدادی و خدماتی این شهرداری به دنبال هشدار هواشناسی استان البرز مبنی بر وقوع بارش های تندری به حالت آماده باش درآمده اند.

منوچهر غفاری روز پنجشنبه به خبرنگاران گفت: براین اساس دستور لازم برای  و استقرار سریع ماشین آلات و  نیروهای عملیاتی در نواحی پرخطر به ویژه ارتفاعات شمالی شهر را با هدف مدیریت بحران صادر شده است.

به گزارش ایرنا، وی ادامه داد: با توجه به  هشدارهای هواشناسی و پیش بینی شرایط ناپایدار جوی و بارش تگرگ، رگبار و وقوع رعد و برق و نیز طوفان های گرد و خاک و غبار و احتمال آبگرفتگی معابر و جاری شدن سیل و سیلاب به ویژه در حاشیه رودخانه ها، کانال های آب و نهرها و جوی ها و  احتمال خسارت به زیرساخت های شهری و ایجاد اختلال در زیست شهری و تردد عابرین پیاده و وسایط نقلیه اقدامات لازم از سوی مدیریت شهری کرج به عمل آمده است.

غفاری افزود: تمهیدات لازم به ویژه در نواحی پرخطر (علی الخصوص ارتفاعات شمالی کرج) و ارائه تذکرات به زیرمجموعه ها به ویژه در معاونت خدمات شهری و سازمان های آتش نشانی و خدمات ایمنی و مدیریت پسماند، از غافلگیری در صورت بروز هرگونه بحران پیش بینی شده است. 

 شهروندان کرجی در صورت مشاهده هرگونه حادثه، مراتب را به سامانه ۱۳۷ یا ۱۲۵ شهرداری کرج اعلام نمایند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی