کد خبر: 563804

اعلام وضعیت ترافیکی عصرگاهی تهران/ حادثه برای وسایل نقلیه، علت برقراری ترافیک سنگین

​جانشین مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به ترافیک نسبتا سنگین در برخی محورهای پایتخت گفت: تردد در اکثر محورها روان است اما ترافیک نسبتا سنگین در برخی نقاط دیده می‌شود.

سرهنگ مجید رنجبر، با اشاره به وضعیت ترافیکی عصر پایتخت اظهار کرد: خوشبختانه در اکثر محورها شاهد ترافیک روان و بدون مشکل هستیم.  

به گزارش ایسنا، وی افزود: در برخی محورها مانند بزرگراه شهید سلیمانی محدوده غرب به شرق در محدوده پل حقانی به علت تصادف سه وسیله نقلیه ترافیک نسبتا سنگینی ایجاد شده است. همچنین در همین محور و در تقاطع خیابان دردشت به سمت شرق برخورد سواری با نرده‌های مسیر ویژه BRT سبب شده تا تردد خودروها کندتر شود.  

رنجبر ادامه داد: در بزرگراه امام علی(ع) در مسیر شمال به جنوب و از محدوده زیرگذر شهید محلاتی به علت واژگونی موتورسیکلت و مجروح شدن راکب آن ترافیک سنگین‌تر شده است. در بزرگراه آزادگان و مسیر جنوب به شمال نیز حد فاصل زیرپل جاده مخصوص به سمت شمال تا محدوده آزادراه به علت فعالیت‌های عمرانی و آسفالت‌کاری ترافیک نسبتا سنگین‌تری مشاهده می‌شود.  

وی اضافه کرد: در مسیر جنوب به شمال بزرگراه شهید نواب صفوی در محدوده جوانمرد نیز به علت رخ‌دادن تصادف منجر به خسارت ترافیک نسبتا سنگین‌تر شده است.  

رنجبر در پایان با توصیه به رانندگان برای رعایت قوانین تاکید کرد: چهار عامل انسان، جاده، محیط و وسایل نقلیه عواملی هستند که در بروز حادثه موثرند. در این میان انسان اصلی‌ترین عامل بروز حادثه در ایران محسوب می‌شود لذا خواسته من از رانندگان این است که توجه بیشتری به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی کنند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی