کد خبر: 556010

افتتاح فاز اول بیمارستان ۳۷۶ تختخوابی ایلام در خرداد ماه

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: فاز اول بیمارستان ۳۷۶ تختخوابی یکی از مطالبات جدی مردم استان ایلام است که با عزم جدی مسوولان استانی تا پایان‌ خرداد ماه افتتاح می شود.

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: فاز اول بیمارستان ۳۷۶ تختخوابی یکی از مطالبات جدی مردم استان ایلام است که با عزم جدی مسوولان استانی تا پایان‌ خرداد ماه افتتاح می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایلام، سارا فلاحی روز دوشنبه به همراه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام و برخی از مسوولان از بخش های مختلف بیمارستان ۳۷۶ تختخوابی رازی ایلام بازدید کردند.

وی ضمن تقدیر از کسانی که در تجهیز این بیمارستان تلاش کردند، اظهار داشت: برای تکمیل زیر ساخت ها و راه اندازی هر چه سریعتر بیمارستان به یک ارتباط بین بخشی میان دستگاه های استان نیاز است تا با کمک به دانشگاه علوم پزشکی این بیمارستان افتتاح و به مردم خدمات درمانی ارائه شود.

وی با تاکید بر تکمیل زیر ساخت‌های این بیمارستان افزود: با حمایت دستگاه های متولی، مشکل راه دسترسی، برق و آب مورد نیاز بیمارستان باید حل شود که با برگزاری جلسه ای با مدیران دستگاه‌های مربوطه این مشکل مرتفع خواهد شد.

فلاحی با اشاره به مشکلات پیش روی بیمارستان رازی برای افتتاح تاکید کرد: تکمیل تجهیزات مورد نیاز این بیمارستان باید با کمک وزارت بهداشت صورت گیرد که مقرر شد طی جلسه ای با وزیر بهداشت و با همراهی عوامل دانشگاه علوم پزشکی ایلام انجام گیرد.

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: با توجه به قول مساعد قبلی وزیر بهداشت و معاونانش با اقداماتی که انجام خواهد گرفت، تکمیل و تجهیز این  بیمارستان محقق خواهد شد.

فلاحی با اشاره به اینکه استان ایلام مسیر اصلی زوار اربعین است، افزود: با توجه به تردد زائران اربعین از مسیر ایلام، یکی از اولویت های اصلی این استان، تکمیل و تجهیز بیمارستان رازی است که از اصلی ترین مطالبات مردم استان نیز به شمار می آید.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: برای تکمیل تجهیزات این بیمارستان باید دولت پای کار باشد و ما نیز بعنوان نماینده مردم، رایزنی های لازم را در این زمینه انجام خواهیم داد و امیدواریم طبق قول سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام، تا پایان خرداد ماه شاهد افتتاح فاز اول این بیمارستان باشیم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی