کد خبر: 552607

کالای احتکاری به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در قم کشف شد

فرمانده انتظامی قم از کشف احتکار ۲ هزار تخته پتو به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در بازرسی از پارکینگ ۲ منزل مسکونی در این استان خبر داد.

سردار سید محمود میرفیضی اظهار داشت: ماموران کلانتری ۱۹ توحید در راستای اجرای طرح مقابله احتکار، طی هماهنگی با مقام قضایی استان با همراهی عوامل بسیج در بازرسی از پارکینگ ۲ منزل مسکونی ۲ هزار تخته پتو احتکار شده را کشف کردند.

به گزارش ایرنا، از روابط عمومی نیروی انتظامی قم، وی ارزش کالای مکشوفه را بر اساس برآورد کارشناسان بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال دانست و تصریح کرد: در این رابطه ۲ تَن متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع ذیصلاح معرفی شدند.

احتکار ۱۳ تُن آرد در دامداری

 میرفیضی همچنین کشف احتکار ۱۳ تُن و ۷۰۰ کیلوگرم آرد در این استان را مورد توجه قرار داد و گفت: در پی کسب خبری مبنی بر احتکار آرد در یک واحد دامداری در استان، ماموران کلانتری ۱۹ توحید به همراه تیم عملیات سپاه قم با هماهنگی مقام قضایی در محل حاضر و طی بازرسی صورت گرفته از قسمت انبار کاه، ۱۳ هزار و ۷۰۰ کیلوگرم آرد احتکار شده در قالب ۳۴۳ کیسه ۴۰ کیلویی کشف شد.

فرمانده انتظامی استان افزود: در ادامه متهم دستگیر، و پرونده جهت رسیدگی به مرجع قضایی ارسال شد.

هفته گذشته نیز اداره‌کل تعزیرات حکومتی قم از کشف یکهزار و ۱۰۰ گونی آرد احتکار شده در ابتدای جاده کوه سفید و سازمان جهاد کشاورزی استان هم از پلمب یک واحد نانوایی بربری متخلف به جرم احتکار ۲۷۸ عدد کیسه آرد خبر داده بودند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی