کد خبر: 549482

رئیس سازمان اطلاعات سپاه:

هیچ اقدامی علیه ایران بی‌پاسخ نخواهد ماند

فلسطین زنده است

رئیس سازمان اطلاعات سپاه با تاکید بر اینکه برای تهاجم اطلاعاتی علیه بدخواهان انقلاب اسلامی و شبکه صهیونیستی، قدرت سازی کرده‌ایم، گفت: دشمنان باید بدانند هیچ اقدامی علیه امنیت جمهوری اسلامی و ملت عظیم ایران بی پاسخ نخواهد ماند.

حسین طائب رئیس سازمان اطلاعات سپاه به مناسبت روز قدس، ضمن تجلیل از جانفشانی‌ها و ایثارگری‌های ملت مظلوم و مقتدر فلسطین گفت: امروز آرمان آزادی قدس شریف از چنگال دژخیم صهیون به برکت خون مطهر شهدای مقاومت و دلبستگان مقابله جهانی با استکبار بیش از گذشته و ان شاءالله به زودی دست یافتنی است.

به گزارش ایسنا، به نقل از سپاه نیوز، وی افزود: رژیم سست بنیاد صهیونیستی به لبه پرتگاه زوال خود نزدیک شده و دیگر توان دفاع و تامین امنیت خود را ندارد. صداهای مخالف از درون سرزمین های اشغالی بلند شده و ما مطلعیم که مسئولان سیاسی امنیتی صهیونیست نه فقط از ترس شمشیرهای برکشیده مقاومت که الان از بیم فروپاشی داخلی، خواب راحت ندارند. البته این تازه اول کار است.

رئیس سازمان اطلاعات سپاه تأکید کرد: حامی همیشگی رژیم اشغالگر قدس یعنی آمریکا هم حال و روز خوبی ندارد. قدرت استکباری و عالم گیر آمریکا دیگر رو به اتمام است. دولتمردان آمریکایی در برابر مشکلات عدیده داخلی و خارجی، سردرگم اند. نمی توانند از وضعیت خفت‌باری که در منطقه غرب آسیا پیدا کرده اند، رهایی یابند و ان شاءالله در منجلابی که خودشان ساخته اند، غرق خواهند شد. البته کشورهای بیگانه ای که به خیال خودشان می خواهند جای پای آمریکا را در منطقه پر کنند، باید عبرت بگیرند.

وی با تأکید بر مراقبت اطلاعاتی نسبت به فعالیت دشمنان افزود: ما چشم مان را از دشمن بر نمی داریم و آنها را تعقیب می کنیم. ما برای تهاجم اطلاعاتی علیه بدخواهان انقلاب اسلامی و شبکه صهیونیستی، قدرت سازی کرده‌ایم. بدانند هیچ اقدامی علیه امنیت جمهوری اسلامی و ملت عظیم ایران بی پاسخ نخواهد ماند و ضربه متقابل را در سرزمین های خودشان دریافت می‌کنند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی