کد خبر: 547265

سردار رضایی، جانشین فرمانده کل انتظامی:

هزینه ارتکاب جرم بازدارنده نیست

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به اینکه هزینه ارتکاب جرم بازدارنده نیست، افزود: کار جمعی و وحدت کلمه چه در حوزه انتظامی و چه در حوزه قضائی باعث خواهد شد تا مردم عزیز هیچ گونه دغدغه ای در بحث جرایم نداشته باشند.

سردار رضایی، جانشین فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به اینکه هزینه ارتکاب جرم بازدارنده نیست، افزود: کار جمعی و وحدت کلمه چه در حوزه انتظامی و چه در حوزه قضائی باعث خواهد شد تا مردم عزیز هیچ گونه دغدغه ای در بحث جرایم نداشته باشند.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار قاسم رضایی در سفر به استان خراسان شمالی با بیان این مطلب افزود: سال گذشته قریب به ۹۰۰ تن انواع مواد مخدر در کشور کشف شده که عموما این کشفیات با درگیری همراه بوده است.

وی با بیان اینکه موضوع مواد مخدر و اعتیاد جزء مهمترین دغدغه های خانواده ها است، یادآور شد: بحث اعتیاد و مواد مخدر سرمنشاء بسیاری از جرایم همچون سرقت، قتل و ... است که خوشبختانه در این خصوص اقدامات بسیار خوبی در حوزه انسداد مرزها صورت گرفته و مطالبه جدی ما ایفای نقش درست تمام دستگاه ها در این رابطه است.

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور به موضوع برخورد با اراذل و اوباش در سطح کشور توسط پلیس نیز اشاره کرد و گفت: در حوزه برخورد با اراذل و اوباش پلیس با قدرت ورود کرده و با افرادی که امنیت و آرامش مردم عزیز را مختل کرده بودند برخورد لازم صورت گرفته است.

این مقام ارشد انتظامی در کشور ادامه داد: پلیس با شعار من یک انقلابی هستم در برخورد با ناهنجاری های اجتماعی ورود کرده و با توجه به توطئه هایی که در این رابطه وجود دارد و دشمنان ارزش های ما را هدف قرار داده اند لازم است تا علما و روحانیون عزیز بیش از پیش پلیس را یاری کنند.

سردار رضایی خاطرنشان کرد: در استان خراسان شمالی با داشتن مدیران لایق و فرماندهان انتظامی جهادی هیچ گونه دغدغه امنیتی وجود ندارد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی