کد خبر: 532246

معاون رییس جمهور با زنان قشمی دیدار و گفت وگو کرد

معاون رییس جمهور در امور بانوان و خانواده در سفر به شهرستان قشم با بانوان این جزیره دیدار و گفت وگو کرد.

انسیه خزعلی امروز جمعه در جریان این سفر و در دومین روز از سفر رییس جمهور به هرمزگان، درخواست های اهالی درگهان و قشموندان در زمینه کمبود زیرساخت های بهداشتی به‌ویژه در حوزه بانوان، محدودیت های برای زنان توانمند، وضعیت آب شرب درگهان و روستاهای تابعه و زیرساخت های ورزشی را بررسی کرد.

به گزارش ایرنا، وی، در بدو ورود به جزیره قشماز محله قبله شهر درگهان بازدید نمود و با بانوان چندین روستای همجوار که به همت شورای شهر درگهان در مسجد ابوبکر تجمع کرده بودند، دیدار و گفتگو کرد.

معاون رییس جمهور در امور بانوان و خانواده در ادامه از آبشرین کن و سالن ورزشی درگهان قشم بازدید نمود و پیرامون مسائل و مشکلات و کمبودها به بحث و بررسی پرداخت.

سید ابراهیم رییسی روز پنجشنبه چهاردهمین سفر استانی خود را با سفر به هرمزگان آغاز کرد و در بدو ورود به بندرعباس، مرکز این استان وجود فقر و بیکاری در این منطقه پرظرفیت را غیرقابل توجیه دانست.

وی سپس عازم منطقه سیل زده بخش توکهور شهرستان میناب شد و در جریان مسایل و مشکلات مردم آنجا قرار گرفت و با آنان به گفت و گو پرداخت.

روستای زلزله زده گیشان غربی مقصد بعدی سفر ییس جمهور کشورمان در هرمزگان بود که با مردم آنجا نیز گفت و گو کرد و دستورهای لازم را برای تسریع در خدمات رسانی و بازسازی منطقه زلزله زده شهرستان بندرعباس صادر کرد.

برنامه بعدی رییس جمهور دیدار با خانواده شهدا، جانبازان، ایثارگران، دانشگاهیان و نخبگان هرمزگان بود که عصر پنجشنبه انجام و سپس شورای اداری هرمزگان تشکیل شد.

رییسی در نشست شورای اداری هرمزگان بر اجرای عدالت در تمام ابعاد تأکید کرد و گفت: وجود تبعیض به دلیل اجرا شدن قانون در جایی و اجرا نشدن آن در جای دیگر است.

رییس جمهور کشورمان بر استفاده از نیروهای کارآمد بومی استان در بدنه مدیریتی اداره های دولتی هم تأکید کرد و ابراز داشت: این کار موجب تقویت احساس تعلق آنان می‌شود.

رییسی همچنین صبح امروز در بازدید از نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در منطقه یکم دریایی، ضمن تقدیر و تشکر از فرماندهان و پرسنل این یگان، تصریح کرد: این نمایشگاه اثبات کرد که تحریم و تهدید مانع پیشرفت نیست.

۱۷ نفر از وزرا و معاونان رییس جمهور، آیت الله ابراهیم رییسی را در سفر ۲ روزه به هرمزگان همراهی می‌کنند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی