کد خبر: 532226

معاون راهداری اداره کل راهداری استان زنجان خبر داد:

بارش باران و برف در زنجان/حضور 50 اکیپ راهداری در محورهای استان

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان از ادامه بارش برف و باران در محورهای استان خبر داد و گفت: در حال حاضر اکیپ‌های راهداری در محورهای استان حضور فعالی دارند.

جواد یوسفی، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان از ادامه بارش برف و باران در محورهای استان خبر داد و گفت: در حال حاضر اکیپ‌های راهداری در محورهای استان حضور فعال دارند.

به گزارش فارس، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان با بیان اینکه بارش برف، همراه با کولاک و مه غلیظ در محورهای استان جریان دارد ، گفت: 50 اکیپ راهداری در حال حاضر با آمادگی کامل در محورهای استان برای هر گونه امداد و بازگشایی محورها حضور دارند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر آزادراه‌های زنجان - تبریز، زنجان - قزوین، جاده ترانزیت زنجان - میانه، زنجان - خرم دره - ابهر با بارش برف و باران همراه است، افزود: تردد در جاده‌های زنجان - طارم، زنجان - دندی، زنجان - تهم - چورزق و دندی به تخت سلیمان فقط با زنجیر چرخ امکانپذیر است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان با بیان اینکه به پیش بینی هواشناسی تا ساعت 22 جمعه شب ادامه خواهد داشت، گفت: رانندگان خودروهای خود را به تجهیزات زمستانی، اعم از تجهیزات گرمایشی، پتو، مواد غذایی خشک و فاسد نشدنی مجهز کنند و در ضرورت عدم ضرورت از سفرهای غیر ضروری خودداری کنند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی