کد خبر: 530795

رئیسی:

پیام شهدا گره‌گشایی از کار و زندگی مردم است

رئیس جمهور گفت: پیام شهدا گره گشایی از کار و زندگی مردم است و اگر کسی گوش بازی داشته باشد خوب می‌فهمد که این شهدا با ما حرف می‌زنند.

سیدابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور که در حاشیه مراسم تشییع ۱۵۰ شهید گمنام در تهران، در جمع خبرنگاران گفت: اگر گوش شنوا باشد، پیام شهدا در این فضا طنین‌افکن است که پیام عبودیت پرودگار و خدمت به مردم، دشمن‌شناسی و دشمن‌ستیزی است.

به گزارش مهر، به نقل از صداوسیما، رئیسی تصریح کرد: پیام شهدا گره‌گشایی از کار و زندگی مردم است و اگر کسی گوش بازی داشته باشد خوب می‌فهمد که این شهدا با ما حرف می‌زنند.

رئیس‌جمهور گفت: من می‌خواهم به همه مسئولین نظام اسلامی در هر کجای از این کشور که هستند بگویم امروز ما آمدیم در این اجتماع و مراسم تشییع ۱۵۰ شهید عطرآگین و همه افراد در هر مکانی که این مراسم را می‌بینند، بدانند شهدا وظیفه بسیار سنگینی بر عهده ما گذاشتند و در واقع ما آمده‌ایم که خودمان درس بگیریم.

وی اضافه کرد: این کلاس درس برای همه ما و مسئولین است و با این فضای نورانی و مردم بسیار خوب و خانواده معظم شهداء، وظیفه بسیار سنگینی بر عهده ماست که خدمت خالصانه به مردم داشته باشیم و رصد کنیم که دشمن در هیچ جای کشور نفوذ نکند. همواره باید نراقب خطر نفوذ باشیم.

رئیسی افزود: یقین بدانیم به برکت خون شهدا این کشور را به پیش خواهیم برد و می‌خواهم به همه کسانی که امروز به هر دلیلی ناامید هستند عرض کنم به برکت خون شهدا امیدوارانه حرکت کنیم.

رئیس جمهور گفت: باید به آینده این کشور به برکت خون شهدا، بسیار امیدوار بود و بنده به عنوان یک طلبه که خدمتگزار مردم هستم به آینده کشور به برکت خون شهدا بسیار امیدوارم و آن را درخشان می‌بینم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی