کد خبر: 530785

پیکر ۹ شهید دفاع مقدس در فارس تشییع شد

پیکرهای ۹ تن از شهدای دوران دفاع مقدس که اخیراً تفحص و شناسایی شده بود،همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در نقاط مختلف استان فارس تشییع شد.

مراسم تشییع و تدفین پیکرهای مطهر ۹ تن از شهدای دفاع مقدس که اخیراً تفحص و شناسایی شده‌اند، صبح امروز که مقارن با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) است؛ در شیراز، کازرون و قیروکارزین برگزار شد.

به گزارش مهر، در این مراسم، پیکر مطهر ۹ شهید به استان منتقل شده است که با شناسایی ۴ شهید، پیکرهای مطهرشان به زادگاه آنان منتقل و مراسم تشییع برگزار شد.

پیکر مطهر یک شهید گمنام در پارک علم و فناوری استان فارس، یک شهید گمنام در محل پدافند هوایی کمیل سپاه در سیاخ دارنگون، پیکر مطهر شهید کنعانی حقیقی در گلزار شهدا و پیکر مطهر شهید گمنام در پادگان نیروی دریایی سپاه، تشییع و به خاک سپرده خواهند شد.

پیکر مطهر بسیجی شهید حبیب‌الله حقیقی و بسیجی شهید علی‌اصغر شهبازی در شهرستان قیروکارزین تشییع شد.

همچنین پیکر شهید معین‌الدین کهن فتح‌آبادی در شهرستان خفر و پیکر شهید پاسدار فیض‌الله کنعانی حقیقی ۱۹ ساله فرزند طاری وردی در شیراز به خاکسپاری شد.

طبق اعلام مرکز ایثارگران سپاه فجر استان فارس سال گذشته در بافق استان یزد شهید گمنامی به خاک سپرده شده بود که هویت وی با نام شهید جمال جعفرزادگان متولد سال ۴۴ از جهرم شناسایی شده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی