کد خبر: 529890

بارندگی مدارس جنوب فارس را به تعطیلی کشاند

باتوجه به هشدارهای سازمان هواشناسی درخصوص بارش های شدید در جنوب استان فارس، مدارس شهرستان های لارستان و جهرم تعطیل و کلیه امتحانات غیرنهایی لغو شد.

با توجه به هشدار هواشناسی در خصوص بارندگی شدید فردا در جنوب فارس، آموزش و پرورش شهرستان های لارستان و جهرم طی اطلاعیه هایی جداگانه وضعیت دایر بودن مدارس و امتحانات را شفاف سازی کردند.

به گزارش فارس، در متن اطلاعیه اداره آموزش و پرورش لارستان آمده است: با توجه به اطلاعیه سازمان هواشناسی و بر اساس هماهنگی های به عمل آمده با ستاد مدیریت بحران شهرستان لارستان و به منظور پیشگیری از حوادث احتمالی و در راستای حفظ جان و سلامت همکاران و دانش آموزان کلیه فعالیت  مدارس شهرستان لارستان روز یکشنبه دوازدهم دیماه به صورت غیرحضوری خواهد بود.

ضمناً کلیه امتحانات روز یکشنبه(به جز امتحانات نهایی پایه دوازدهم ) نیز لغو و مجددا توسط  مدارس برنامه ریزی خواهد شد. وضعیت فعالیت مدارس در روز دوشنبه سیزدهم دیماه با توجه به اوضاع جوی متعاقبا اعلام خواهد شد.  

مدارس جهرم نیز تعطیل شد

مدیر آموزش و پرورش شهرستان جهرم بیان کرد: با توجه به پیش‌بینی بارندگی شدید، به منظور مراقبت از سلامتی دانش آموزان، معلمان و اولیا و کاهش ترددهای شهری، در روز یکشنبه دوازدهم دی‌ماه ۱۴۰۰  کلاس های درس همه مدارس شهری و روستایی به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.

نیکفر اضافه کرد: امتحانات مقطع متوسطه  اول و دوم نیز به روز دیگری که مدیر مدرسه اعلام خواهد کرد، موکول می شود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی