کد خبر: 529579

حجت‌الله عبدالملکی، وزیر کار:

با اقدامات انجام شده، وضعیت در ماه‌های آینده بهتر می‌شود

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در ماه‌های آینده با تصمیماتی که گرفته شده، وضعیت خیلی بهتری خواهیم داشت و نتایج خود را به طور قطعی نشان خواهد داد.

حجت‌الله عبدالملکی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دیدار با مردم در مسجد جامع ابوذر تهران تاکید کرد: باید شرایط نامساعد کنونی را که مردم در آن به سر می برند ترمیم و بهسازی کنیم.

به گزارش ایرنا، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه در روز ۹ دی ماه، دشمن از ملت ایران مایوس شد، اظهار کرد: مردم انقلابی، عاشورایی و حسینی ما در سال ۸۸، حضور متفاوتی از خود را نشان دادند.

وی افزود: دشمن، تمام تلاش خود را برای انتقام گرفتن از ملت ایران به کار گرفته است و می داند که این نظام و انقلاب با ده‌ها هزار شهید، آسیب نخواهد دید.  

عبدالملکی یادآور شد: اما دشمن با برخی اقدامات به دنبال انتقام گرفتن و ضربه زدن به ملت ایران است و یکی از این راه ها مسائل اقتصادی است. بنابراین وظیفه ما این است که با خدمت رسانی به ملت و حل مشکلات آنها، این مکر و فریب دشمن را خنثی کنیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه دولت سیزدهم، در شرایطی کار را آغاز کرد که مشکلات بسیار زیادی وجود داشت، ادامه داد: رئیس جمهور به ما دستور داده که وقت خود را صرف خدمت به مردم کنیم و به دنبال این که در گذشته چه اتفاقاتی افتاده، نباشیم.

 وی افزود: رئیس‌جمهور  مرتبا، نشست های اقتصادی را با وزرای مربوطه برگزار و گزارش‌های بیکاری، گرانی و معیشت مردم را از مسئولان دریافت و برای آن چاره اندیشی می‌کند.

  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه یقیناً نتیجه این تلاش ها به زودی، خود را نشان خواهد داد، گفت: قطعا در انتخاب افراد دقت مضاعفی صورت می‌گیرد.

 وی تصریح کرد: مدیران کارآمد، فساد ستیز، انقلابی، دستپاک و مردمی با این پنج شرط به کار گرفته خواهند شد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی یادآور شد: همزمان رصد مسائل و مشکلات در سطوح مختلف انجام می‌شود، رئیس جمهور تاکنون نزدیک به ۱۳ سفر استانی داشته و در هر سفر تعدادی از وزرا، وی را همراهی می کنند.  

عبدالملکی، هدف از این سفرها را بررسی مشکلات مردم از نزدیک عنوان کرد و گفت: یقیناً این سفرها به آشنایی با مشکلات مردم و حل و رفع آنها منجر می شود.

وی تصریح کرد: بنا داریم هر ماه به همراه معاونین و مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، یک مسجد را در تهران یا شهرستان ها برای حل مشکلات مردم  انتخاب کرده و در آن حضور داشته باشیم  و مشکلات را از نزدیک بررسی و رفع کنیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاونین، مدیران این وزارتخانه و روسای سازمان های تابعه، در دیدار با  اهالی منطقه ۱۷ تهران(فلاح) در مسجد جامع ابوذر تهران، حضور یافت و تا پاسی از شب مشکلات و درخواست های مردمی را بررسی کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی