کد خبر: 529144

رئیس شورای شهر تهران اعلام کرد:

توضیحات چمران درباره پروژه اتوبان یادگار امام

رییس شورای شهر تهران گفت: پروژه یادگار امام دارای ۳ لاین است و یک لاین آن تهران_قم است که با عنوان خلیح فارس و لاین دیگر آن منتهی به جاده ساوه می‌شود.

مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در پایان جلسه شورا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شهرداری و وزارت مسکن و شهرسازی باید با یگدیگر درباره مالکیت بازار گل محلاتی وارد مذاکره شوند و قوه قضائیه و وزارت کار و صنف گل فروشان جلساتی باید در این باره داشته باشند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، وی ادامه داد: گل فروشی ایجاد آتش نمی‌کند و کار‌های دیگری در این بازار باعث آتش سوزی می‌شود که باید سامان دهی شود حتی اگر ضرورت بازسازی وجود دارد موقتا این بازار به محیط دیگری منتقل شود، تا بازسازی صورت گیرد.

چمران با اشاره به ساخت پارکینگ در پاساژ پروانه، بیان کرد: این موضوع باید بین بنیاد مستضعفان و صاحبان آن مطرح شود تا برای پارکینگ آن تصمیم گیری شود.

چمران در پایان درباره پروژه اتوبان یادگار امام، گفت: چنین پروژه‌ای یک کلان پروزه محسوب می‌شود که دارای ۳ لاین است و یکلاین آن تهران_قم است که با عنوان خلیح فارس است و لاین دیگر آن منتهی به جاده ساوه می‌شود و سومین لاین نیز به سمت میدان ۹ دی است که این کلان پروژه هنوز آغاز نشده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی