کد خبر: 528218

تجمع معلمان برای اجرای طرح رتبه‌بندی+ فیلم

جمعی از معلمان در شهرهای مختلف کشور برای اجرای طرح رتبه‌بندی و بهبود وضعیت معیشت خود در مقابل ادارات آموزش و پرورش استان خود تجمع کردند.

جمعی از معلمان در شهرهای مختلف کشور برای اجرای طرح رتبه‌بندی و بهبود وضعیت معیشت خود در مقابل ادارات آموزش و پرورش استان خود تجمع کردند.

به گزارش فارس، این تجمعات در استان‌های فارس، مازندان، یزد، تهران، کردستان، خوزستان، اصفهان، زنجان و چهارمحال و بختیاری برگزار شد و معلمان پس از اعلام مطالبات خود و پاسخگویی مسئولان به پایان رسید.

توجه یکسان به حقوق معلم‌های شاغل  و بازنشسته از جمله مهمترین مطالبات معترضین به طرح رتبه بندی است.

در مازندران هم حدود 200 نفر از معلمان مقابل اداره کل آموزش و پرورش استان‌ خود تجمع کردند. این تجمع که در ادامه به داخل محوطه اداره آموزش و پرورش کشیده شد با حضور مدیرکل آموزش و پرورش در جمع تجمع کنندگان و صحبت با آنها به پایان رسید.

در استان‌های تهران، اصفهان، کردستان و خوزستان و زنجان هم حدود 150 نفر از معلمان با تجمع مقابل اداره کل آموزش و پرورش استان خود برای اجرای طرح رتبه‌بندی و بهبود اوضاع معیشت معلمان شعارهایی سر دادند.

در یزد نیز نزدیک به 200 نفر از معلمان با تجمع در محوطه اداره کل آموز ش و پرورش یزد به نحوه اجرای طرح رتبه بندی فرهنگیان اعتراض کردند. توجه یکسان به حقوق معلم های مشغول به کار و بازنشسته از جمله مهمترین مطالبات معترضین به طرح رتبه بندی در یزد است.

موحدی فرد، مدیرکل آموزش و پرورش استان نیز با حضور در جمع معترضین دغدغه آنها را گوش کرد و قول پیگیری مطالبات آنها را از وزارت آموزش و پرورش داد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی